Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz? Miért ilyen igénytelen? Ki mit gondol normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, a jegyese egy év komoly párkapcsolat szült neki. Jelenleg 1 hónapos vagy 2 a gyerekük és a csaj tiszta undorító. A combján is nyúlási csík van, a melle giga nagy ami ha jár lötyög a melltartóval, a hasa lóg neki és még mindig nagy. Amikor látom sosincs rajta smink, sose hord semmi normális csinos has pólót vagy szexi kivágottat.

Nem értem mit esznek az ilyen nőkön a férfiak. Mi a véleményetek így kéne kinéznie?


2023. máj. 6. 00:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A párja egy év után szült neki egy párkapcsolat? :D

Nice

2023. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

11. Jó, hát olyan izgalomba jött, amikor arra gondolt, hogy hogy egymásnak ugrasztja a jónépet, hogy minden vér leszállt az agyából más testrészébe, így a fogalmazásból ennyire futotta. :D

Azért az is "mókás", hogy a sok jelentés után csak átrakták ebbe a kategóriába a gyerekvállalásból. Biztos belsős poén ;)

2023. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Nem tetszettek a válaszok? Fogd már fel, hogy visszataszító a stílusod, nem csoda ha menekül tőled. Az meg a másik, hogy talán szereti. Remélem megunja a f@szságaid és feljelent, és ki is rúgnak, hogy tudd, hol a helyed.

2023. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A nőről sajnos semmit se írtál, csak a testéről, szóval így nehezen tudnánk véleményt adni.
2023. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Banyek, én azt hittem pasi a kérdező. De egy ribizli, aki meg akarja kapni a csak férjét.😳
2023. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ugyan már, akkora troll, mint a ház. Honnan tudná, hogy néz ki a nő combja?!... Ne etessétek már a trollt... Ráadásul gondolom marhasokat lát egy 1 vagy 2 hónapja szült nőt. Akinek van gyereke, tudja, hogy az első két hónapban max az orvoshoz megy az ember. Színtiszta provokáció, és ugratok rá most is...
2023. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Láttam már szoknyában onnan tudom. Hagyjátok már abba ezt a trollozást, mert ÉRTELMES válaszokat várok. Sokat látom, délutánonként elég gyakran eljön a gyerekkel a megállóhoz amikor leszáll a kollégám a buszról. Ígx gaz csak pár percre, de látom, viszont egyszer direkt leszálltam én is ott és követtem őket egy darabig akkor megfigyeltem miben is jobb mint én. De semmivel. Nem kéne hülyének nézni, mert elírtam a szöveget, nyílván azért tettem mert ideges vagyok.
2023. máj. 6. 10:05
 18/27 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan férfi, köztük én is, akinek egy nőies nő, értem itt pici poci, comb, stb. jobban bejön, mint egy kikent plázacica, aki vasággyal 45kg.
2023. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%

Igen, igen, értem, az 1 vagy 2 hónapja szült anyuka olyan szoknyában meg a férje elé a buszmegállóba, amiből kilátszanak a striái. Peeeersze.

Szóval halvány fingod sincs róla, hogy hol keletkeznek terhességkor striák. Mert ahhoz minimum egy szál tangában kéne a buszhoz mennie, hogy lásd.

Hülyíts mást.

Nem, nem csak az elírás miatt nézünk hülyének.

2023. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

#19.

Ráadásul nincs is igazán szoknyás idő. Dög melegben érthető lenne, ha kénytelen felhúzni egy szoknyát, de ha az időjárás nem indokolja... 🤷🏻‍♀️


Kérdező!


Engedd el ezt a pasit. Van párja, gyermeke...nem kellesz Neki. Keress szingli pasit, olyan sok van.

2023. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!