Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért játssza ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért játssza ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egy nő egyik pillanatban oda meg vissza van hogy velem töltse az idejét és utána elkezd kerülni? Egyfolytában ezt csinálja. Régen jobb volt a viszonyunk de mostanában megváltozott. Egyszer nagyon akarja hogy vele töltsem az időm utána pedig messzire elkerül engem. Ha megunom a játékot akkor én sem foglalkozom vele és ezt zokon veszi látom rajta. Közben meg nem érdeklem ha úgy van. Miért csinálja ezt?
2023. máj. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert játszadotik, hot’n’cold. Hagynám a fenébe, csak rájön hogy gyerekes.
2023. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellesz neki,ha nincs más. Keress Te is mást!
2023. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartalék vagy
2023. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, azt várja, hogy teperj, vagy mindig van jobb jelölt mint te, hozzád akkor fordul, amikor nincs tőled jobb.
2023. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon azt érzem én is. Kezdem eléggé utálni
2023. máj. 8. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Érzelmileg éretlen figyelemkva, ne is foglalkozz vele.
2023. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Tuti biztos nem játszik, és az is tuti szerintem, hogy kiderült rólad valami. Valami ami számára taszitó lehetett.
2023. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!