Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodott kapcsolat, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat, mi segíthet?

Figyelt kérdés
7 és fél éve vagyunk együtt. Még mindig szeretem, és ő is engem, de sokszor csak élünk egymás mellett. Pl.: ha valaki itt van, akkor tök jól elvagyunk, de sokszor hazajovunk és egymáshoz se szólunk. Én próbálok vele beszélgetni, de csak pár szóval válaszol, meg természetesen visszakérdez. A szex is monoton lett. A párom szerint jó ez így, de engem zavar, hogy így vagyunk. Vannak közös programok is.
2023. máj. 9. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pàrod szerint ha jó így egy unalmas, érdektelen kb nyugdíjas szinten élő,valaki lehet,mi segíthet? Neki jó így,ő nem akar változtatni,én nem tudnék így élni ez nem párkapcsolat....
2023. máj. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Egy kis eltávolodás segíthet. Mármint, ha nem erőltetitek, hanem sodródtok. Menjetek közös programokra még akkor is, ha csak két barátként viselkedtek egymással. Idővel újra fellobban a szenvedély. Vannak hullámvölgyek Egy kapcsolatban. Nekem kb. 2 évente hullámzik az, hogy izgalmas, vagy kicsit monotonabb a kapcsolatom. A monoton részek nehezebbek, de nem lehet mindig maximálisan szerelmesnek lenni. Ha nincs a képben harmadik személy, akkor kitartással működni fog. És persze türelemmel és kommunikációval.
2023. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nézz utána csendben, hogy mi van a hátterében. Hamar kifognak derülni a dolgok.


"ha valaki itt van, akkor tök jól elvagyunk,"


Ez is árulkodik. Mivel képes a kifelé szinházra.

2023. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolat végének a kezdete....
2023. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretni szerethetitek egymást, mint társ, mint ember, de ennyi. Az kevés, hogy te tartalmas beszélgetést szeretnél, de oda-vissza interjú zajlik és a programok is, hogyha kommunikáció nulla.

Ha neki így jó azok után is, hogy mégegyszer elbeszélgetnél vele, hogy változtatassatok, vagy beleegyezik, hogy ez így semmi, de nem történik fejlődés jobb irányba, akkor szakítsatok közös megegyezéssel, vagy tedd meg te ő meg legyen egyedül ameddig akar.

2023. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!