Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom kijelentette, hogy ha meghízok, akkor kidob?

Figyelt kérdés

Ugy érzem, meg kell felelnem neki állandoan. Sokszor tesz félreérthetö kommenteket a sulyommal kapcsolatban.

Pl. a minap tobb szex volt koztunk, mint altalaban, majd megemlitettem neki, hogy szerintem fogytam egy kicsit, mert az a farmer ami rajtam volt, altalaban szorit, most meg lazanak erzem.

Erre a valasz: hmmm. lehet emiatt vonzodom hozzad meg jobban mostansag…

Sokszor megjegyzeseket tesz arra, amiket eszem, pl. ha egy kicsit tobbet eszek valamibol, olyanokat mond: wow!!! Te aztan tudsz enni! Hu nem lesz az sok? Etc.


Miert csinalja ezt?

178 cm es 55 kg koruli vagyok, tenyleg vekonyabb az atlagnal.

A legutobb azt mondogatta mennyirr szeret es sohasem fog elhagyni - kiveve ha meghizom.

Tobbszor rakerdeztem, hogy ezt komolyan gondolta-e? Es a valasz az volt, hogy igen.


2023. máj. 10. 07:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Annyira szeret, legalábbis a tested.
2023. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Felszines. Azoknál normális. Akik kulsoségek alapján vannak valakivel, értelemszeruen kidobja ha az már nem tetszik neki. Habár ha nem híznál is ez akkor is fennáll.
2023. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Mert férfi! Érzelmeik nincsenek, és csak a f*szuk után mennek. Ha meg akkora vadbarom pancser idiota nő vagy, hogy gyereket szülsz neki majd, akkor jó sok pénzt tegyél félre! Az a fajta, akinek az a legfontosabb, hogy mikor, és hova élvezhet legközelebb!🍸 Az "egyedülálló anya" jövődre!

De legalább hejjjjespase! Az a fontos!

2023. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján szerintem igen, komolyan gondolhatta és igazából az a véleményem erről, hogy neked kellene elhagyni őt, mert nem úgy tűnik mintha szeretne..


Itt pedig nem arról van szó, hogy extrém módon meghíznál, mert kb nulla felesleg van rajtad. Azt hittem mikor olvastam a kérdést, hogy ilyen 80-90 kg vagy és van rajtad túlsúly se így 55kg-val nem is értem mit puffog ezen, szinte el sem tudom hinni a kérdést.


Egyébként az is benne van ebben, hogy ilyen pua vagy incel taktikát folytat és szándékosan rombolja az önbizalmad, mert magával nincs igazán kibékülve.


De a helyedben én nem tűrném ezt el tőle.

2023. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
1,5-2 év múlva ott a 3.nálatok.Még pár évig fogtok vergődni, utána az egyik jobbra, a másik balra. Kb. ennyire+178cm 55 kg-az katasztrófa kb.Auschwitz jobbat találj ki:DD
2023. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hu biztosan nem szeret :( tudom, hogy nehez de szakitanod kellene, mert rosszabb lesz. Remelm megfogadod a tanacsokat!
2023. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha soványnak ismert meg, akkor jogos hogy meghízva már nem kellesz neki.
2023. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Már nem azért de én is megismerem a párom úgy ahogy van aztán szépen elkezd hízni és én viseljem kívánjam ugyan úgy? Mikor büdös izzadt pacni lesz? 10-15kg plusz oké de ha meghízna vagy 30kg azt már biztosan nem kívánnám.
2023. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
178hoz 55 kiloval rohadt vekony vagy. O ehhez a tiniteshez, azsiai nő fazonhoz vonzodik. Ha meg sose voltal kover, keves az esely hogy elhizz. Vannak ilyen keveset evo orokke filigran sovany notipusok. Viszont annyi minden mas miatt is kidobhat, pl lebetegszel, balesetezel,megoregedsz. Neki az a fontos h dughato not faradj magadbol barmi aron. De te is szabhatsz felteteleket a testevel, penzevel kapcsolatba, hadd erezze o is a nyomast magan.meglatjuk mit szol hozza.
2023. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakit szeretsz es elhízik valamilyen oknal fogva nem dobod ki, hanem támogatod, hogy jol legyen. Nem terrorizalod lelkileg 55kg suly mellett, hogy ne merj egy dekat se hizni, mert elhagylak, ez bantalmazas, erezteti, hogy semmit nem er csak annyit, hogy vekony es azonnal ki lesz dobva, ha hizni mer, szegeny csaj hogy vallajon majd gyereket? Ott azert van 1-3 ev legalbb mire helyreall a teste, akkor kidobja a pasika?
2023. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!