Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom kijelentette, hogy ha meghízok, akkor kidob?

Figyelt kérdés

Ugy érzem, meg kell felelnem neki állandoan. Sokszor tesz félreérthetö kommenteket a sulyommal kapcsolatban.

Pl. a minap tobb szex volt koztunk, mint altalaban, majd megemlitettem neki, hogy szerintem fogytam egy kicsit, mert az a farmer ami rajtam volt, altalaban szorit, most meg lazanak erzem.

Erre a valasz: hmmm. lehet emiatt vonzodom hozzad meg jobban mostansag…

Sokszor megjegyzeseket tesz arra, amiket eszem, pl. ha egy kicsit tobbet eszek valamibol, olyanokat mond: wow!!! Te aztan tudsz enni! Hu nem lesz az sok? Etc.


Miert csinalja ezt?

178 cm es 55 kg koruli vagyok, tenyleg vekonyabb az atlagnal.

A legutobb azt mondogatta mennyirr szeret es sohasem fog elhagyni - kiveve ha meghizom.

Tobbszor rakerdeztem, hogy ezt komolyan gondolta-e? Es a valasz az volt, hogy igen.


2023. máj. 10. 07:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Helyes


Ezt a jó testedet ne is tedd tönkre!!!

2023. máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Az én exem szerint 55 kg már vágósúly.


Szerettem vékony lenni, akkor 18-19 voltam, tini, jól éreztem magam. Most nő vagyok, 60 kg, és szeretek husibb lenni, nőként így jól érzem magam.


Akkor nem zavart, mikor mondta, szerelmes voltam és örültem, hogy megfelelek neki, illetve a kövérek egész életemben csesztettek, szóval úgy éreztem tökre megérdemlik.


Most túljutottam ezen, szinte mindenki kövér rajtam kívül, szerencsétlenek.. csak már a túl sovány nőket is sajnálom. Utálat már nincs bennem, pedig manapság is beszólnak, csak felül tudok emelkedni a dolgon. Na de a lényeg, hogy hiába gondolja így a pasi, ne mondogassa nekem és ne legyen napi téma. Ne a testemért szeressen, hanem magamért. Ha olyan fontos neki egy bizonyos tulajdonságom, hogy naponta felhozza, akkor annak valami baja van. Lehet ez hajszín, testalkat, bármi.


Ez a soványkedvelő exem pl akkor kivolt, mikor ideiglenesen lefújattam magam barnára. Nagyon ráment a szépségre.. de tudom, hogy nem csak ezért bírt, mikor heteket nem találkoztunk is jól elvoltunk:) szóval a gondolkodásmódja oké, de ha ez a téma naponta foglalkoztatja, akkor felejtős.

2023. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Kb annyira szeret, mint egy guminőt. Amíg megfelelsz neki, használ. Mikir már nem, kidob. Se a személyiséged, se az eszed, se a jó tulajdonságaid nem érdeklik.

Csak a tested.

2023. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
A stílusa visszataszító, de azzal semmi gond nincs, hogy ha valaki a vékonyakat szereti, akkor vékony barátnőt is szeretne. Én nem látom, mi ezzel a gond. Nekem sportos a pasim és én se kívánnám, ha meghízna. Nem feltétlen hagynám el, de ne lepődjön meg, ha nem lesz szex.
2023. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Testszégyenítés, amit csinál. A megjegyzések, hogy mennnyit eszel stb, konkrétan ok nélkül hiszen rettentően vékony vagy. Nyilván oda kell figyelni magunkra, mindkét nem esetébem hogy megőrizzük a vonzalmat, de ha felszalad 1-2 kg plusz azzal mi a gond? Nem 5-10 kg-ról beszélek, csak 1-2-ről. Nehogy már azon görcsöljek karácsonykor hogy jaj mi lesz ha felszedek egy kilót, mert két töltöttkáposzta helyett hármat ettem meg. Ha a férjem ilyen lenne és ezen vergődne, hát már rég nem lenne a férjem.
2023. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged szeret hanem a testedet. Te ezt elfogadod így biztosan megfelel neked.
2023. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Amig az ember normal bmi sulyu, orvosilag egeszseges, addig semmi koze hozza mennyit eszel, igy kene szeretnie. Az elhizas mar mas, jogos az elvarasa hogy fogyj. Neked 178 cmhez 78 kiloig normal a bmid, szoval addig egy szava se lehet sot meg onnan 5-10 kg plusz tulsuly belefer egy kis noszogatassal hogy fogyizz, azaz 88 kgig. Ha efole mesz, akkor oke, hogy elhagy.
2023. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te monddmeg neki, ha ő csóró lesz, akkor te dobod ki őt!
2023. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy "ilyen" csak bírtokolni akar. Ha ezt szeretnéd, akkor nyugodtan tarts ki mellette.
2023. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elég nagy red flag, és még akkor is eszméletlen parasztság lenne, ha nem teljesen komolyan mondaná, ne is próbáld menteni a helyzetet...


Mi van, ha lesz egy baleseted és egy ideig fekvőbeteg vagy mondjuk veszélyeztetett terhes leszel, vagy ne adj isten lesz egy állandó betegséged pl. hormonprobléma, ami miatt lesz rajtad akár csak ideiglenesen is 5-10 kiló felesleg? Ami amúgy esetedben nem is felesleg, mert izomzattól függetlenül, egy mezei BMI kalkulátor szerint 58-78 kilóig normálisnak számít a testsúlyod (ugyebár az "ideális testsúly" jó ideje széles skálán mozog, a szakértők szerint a legfontosabb a jó közérzet). Úgyhogy jelenleg tényleg kifejezetten vékonynak számítasz, tehát még csak nem is arról van szó, hogy a csávó az egészséged miatt aggódik.

Azért csinálja, mert egy gyökér.

2023. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!