Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostiztatok, éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostiztatok, éreztétek hátrányát, hogy később emiatt nehezebb volt párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon megy a köpködés azokra, akik prostikhoz járnak és sok ilyen véleményt lehet olvasni, hogy "utána nem lehet párkapcsolatod, mert normális nő nem fog hozzád érni". A nők ahogy értem általában azt kifogásolják, hogy úgy szexel valaki mással, hogy nincs jelen a vonzalom és ezzel legalacsonyítja a testiséget. Viszont erre mindig volt társadalmi igény és olyan is van azért mikor egy nő nem kívánja a szexet egy férfival, mégis megteszi, mert munkahelyen vagy egyéb helyzetben előnyt remél. Szóval szerintem nem ennyire fehér-fekete a dolog, hogy bezzeg más emberek csak szerelemből szexelnek.

A másik oldala meg a dolognak, hogy ez miért derülne ki, ha az illető nem mondja el? A prosti gondolom nem követi nyomon a magánéletét és tájékoztat minden potenciális barátnőt az ottlétekről. A gesztusok elárulják, pl hogy másképp, durvábban érsz a nőhöz vagy nem figyelsz rá eléggé? Nem érzed a lelki részt? De azt mondják igazi barátnővel az automatikusan megy és legalább a technikai dolgokkal tisztában leszel, ha tudod milyen egy nő testi közelsége.



2023. máj. 10. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
#3: Igen, lehet élni szex nélkül, de minek? És ha valaki máshogy nem jut hozzá, van lehetősége rá, hogy megvegye pénzért. Hol itt a probléma?
2023. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Semmi összefüggés nincs a prostizás és a párkapcsolat között, egymástól függetlenül is lehet csinálni, és egymás mellett is. Sokan mennek prostihoz, mert ott kipróbálhatják, amit otthon az asszony nem akar. Vagy csak változatosságból.

A legtisztább üzletek egyike, a nőnek a pénz kell, a férfinek meg pl hogy valaki jól leszopja. Win-win, ahogy a művelt angol mondja.

2023. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

50N vagyok, a legtisztább megoldásnak azt gondolom amikor valaki prostihoz megy ha csak szexre vágyik, és nem szórakozik a nők érzéseivel.

Gondolom az lehet a hátulütője hogy a prosti minél előbb végezni akar, így a férfiak a gyors szexhez szoknak hozzá. Nem tudom megjátsszák-e az élvezetet a prostik, de hamis kép alakulhat ki a nőkről.

2023. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Na mondjuk az a "férfi" lehúzhatja magát a wc-n, aki a felesége mellett jár prostizgatni, mert neki változatosság kell vagy mert az nem vállal be valami számára taszító dolgot....Undorító.
2023. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
#13 vagyok, 50 évvel a hátam mögött azt mondom minden férfi félrelép egy hosszú kapcsolatban. Inkább prostihoz menjen mint hogy szeretője legyen.
2023. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Én meg azt mondom szintén jó pár évvel a hátam mögött, hogy nem igaz, hogy minden férfi félrelép hosszútávú kapcsolatokban. Soha az életben nem csaltam meg a férjem és ő sem engem, de vannak még jó barátaink, ahol ugyanez a helyzet. Nem mindenki mozog egy gerinctelen féreg szintjén hálistennek. Az meg szerintem a legalja, ha ráadásul valaki úgy csalja meg az állítólag szeretett nőt (ami nyilván nem igaz..), hogy fizetős qrvához megy. Nekem ez milliószor elfogadhatatlanabb, mint ha "csak" valami éppen megismert nővel hempergett volna, bár ettől függetlenül természetesen mindkét esetben repülne, mint az a bizonyos macska. Ha változatosság meg újdonság kell, akkor lehet szépen szakítani/válni és utána abba dugja bele, akibe csak akarja, de a minimális tiszteletet adjuk már meg a másiknak, akik mellett éveket húztunk le és ne a háta mögött intézzük már a piszkos ügyeinket, mert ez undorító.
2023. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!