Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sose leszek boldog? Hogy nekem az nem adatik meg...

Figyelt kérdés
Sose voltam igazán szerelmes, szerettem, de ennyi volt. Egy valaki iránt éreztem, hogy ebből szerelem lehet, de végül a körülmények miatt nem lett komolyabb. Aztán egyik pofon jött a másik után. Nem irigylem mástól a boldogságukat, de ilyenkor érzem, hogy sose leszek boldog, hogy nekem nem ezt osztotta le az élet.
2023. máj. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen ez a világ....amúgy meg ne csodáld annyira a szerelmet, hosszútávú kapcsolat nagyon ritkán jön ki belőle, a szerelem a szenvedés és a bánat előszele....kell ez neked?
2023. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert még magad se tudod, hogy mitől lennél boldog.
2023. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg önzetlenül szeretni.
2023. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom mitől lennék boldog, de úgy érzem nem fogok olyat találni aki megadhatja. Nem várom sokat, csak a szokásos dolgokat, de mégis "sok" az embereknek...


Minden kapcsolatomban önzetlenül

szerettem, végül mindig én lettem a szenvedő alany.

2023. máj. 10. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell full, totálisan mindent ebbe beleadni.
2023. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha mástól várod a boldogságot akkor soha nem leszel az. Örökké kergetni fogod.
2023. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A boldogság nézőpont kérdése. Az egy lelki állapot.

Tudatosan és tanultan is el.lehet érni vagy megtartani magunkban, gyakorlás sem árt.


Rá lehet menni arra is hogy naponta szidod a világot is, meg arra is, hogy napont észreveszel vnit aminek örülni tudsz.

2023. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Aki a tökéletest keresi, egyedül marad. Miért érzem azt, hogy neked nem lehet megfelelni?
2023. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!