Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feministáknak mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak mi a véleménye a női arcszőr eltávolíttatásáról?

Figyelt kérdés
Alapvetően szeretem a természetes nőket. Kihelyezetten támogatok is minden nőt, hogy hagyja a csudába a lábak meg a karok borotválását. De be kell vallanom hogy a nők arcán a szőr nagyon zavar. Nem szeretnék szőrös arcú nővel kapcsolatban lenni. Ettől is a feminizmus ellenségé vagyok, aki el akarja nyomni a nőket?

#szőr #arcszőrzet #Női arcszőr #A feminizmus elensége
2023. máj. 10. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha zavar, hanem az, ha emiatt sértegeted a szőrös arcú nőket.
2023. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A feminizmus az hogy úgy nézek ki ahogy nekem tetszik és úgy élek ahogy nekem tetszik.

Azaz mi döntjük el hogy a szőr marad-e vagy sem, nem más mondja meg hogy mit csinálunk vele.

Nekem a hajamon, szempillámon és szemöldökömön kívül nincs szőrzetem. Másnak meg van mert úgy döntött.

42N "femináci" (az inceleink eddigi visszajelzései alapján 🤭)

2023. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, a feminizmusnak semmi köze ahhoz, hogy neked mi tetszik. Pont arról szól, hogy emberként mindenkivel egyformán bánj, ne az legyen a kedvességed vagy inkább emberséged alapja, hogy kit dugnál meg.
2023. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

A feminizmussal kapcsolatban azt tudom megjegyezni, amit előttem is írtak. Max. nagyon-nagyon szélsőséges feministákról tudnám elképzelni, hogy azt hirdetik, hogy soha ne borotválkozzon senki, a nagy többség inkább azt képviseli, hogy ha akarsz, borotválkozz, ha nem akarsz, nem muszáj. Meg még esetleg azt hozzáteszik, hogy az, ha az embereknek szőrösödik a lába, teljesen normális dolog, és nem szabad világtragédiának felfogni. Illetve szerintem aki tud árnyaltan gondolkozni, megérti, hogy neked ez egy preferencia, és ha egyébként nem gondolod azt, hogy a szőrös nők alsóbbrendűek, csak nem szívesen járnál velük, akkor ettől még nem leszel automatikusan rossz ember.


Az, hogy egy nőnek szőrös legyen az arca - mármint észrevehetően, amikor nem csak pihékről van szó - inkább hormonzavar esetében történik meg, és nagyon-nagyon ritka. Illetve szerintem ezek a nők is inkább szőrtelenítenek, nagyon kevesen vannak, akik megbarátkoznak az arcszőrzetükkel. Szóval nem valószínű, hogy annyi szőrös arcú nővel fogsz találkozni.

2023. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
5%
Femnáci, akkor növessz dzakállat, mint conhita wurst
2023. máj. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Én meg a szakállas pasiktól kapok hányingert. Egyszerűen nem ismerkedem olyannal aki viseli.
2023. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
6%
A szoros noi lab es honaj azert elundorit.. ha a peckén meghagyja az az o dolga.
2023. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A feministák sem egy homogén halmaz, azon belül is vannak bizonyos témákról különböző módon gondolkodó nők. Én pl. támogatok mindenkit abban, hogy a szőrét úgy hordja, ahogy akarja, és azt nem szeretem, amikor nyilvánosan aláznak vkit azért, mert szőrös a lába vagy a hónalja vagy az arca, mert szerintem ez olyan piti dolog, hogy az nem igaz, és ennél durvább és etikátlanabb dolgok / viselkedés miatt sem szekálnak másokat ezek a hangos szőrfikázók sajnos... ettől függetlenül engem esztétikailag zavar a szőr az arcomon, a hónaljamon és a lábamon, ezért szedem... van 1-2 olyan nap az évben, amikor van 1-2 látványosabb szőr az arcomon, ami vagy még nincsen kiszedhető hosszban, vagy nem jutott rá idő (mert sajnos elég gyorsan szőrösödő vagyok és napi szinten kell szednem... és van, amikor nincs rá idő, ez van).
2023. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

"A szoros noi lab es honaj azert elundorit.. ha a peckén meghagyja az az o dolga."


Bárhol meghagyja, az ő dolga.

2023. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%

A feminista baratnőim követelik azt, hogy tartsák tiszteletben a véleményüket a férfiak. És azt is, hogy fogadják el, ha valami Zavarja őket...


De ha egy férfi mondja el a véleményét, és mondja el, hogy ő neki mi nem tetszik egy nőn, akkor fel vannak háborodva. Akárcsak ti itt. ;D xD


Nem vagytok korrektek. És nem vagytok konzekvensek.


Na megyek és majd pasizok egyet ma délután. Borotvált lábakkal... Éljen az Insta-generáció. Pusza.


23/N

2023. máj. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!