Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kínos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kínos, hogy tegnap az új pasimmal összefutottunk a volt férjemmel?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt egy kis péntek délutáni-esti lazulás a nálam jóval fiatalabb új barátommal, amikor is egy budai plázában összefutottam a volt férjemmel. Ez még nem is lenne olyan érdekes, mindketten köszöntünk, majd mentünk tovább, ő mosolygott is egy picit, de ami sokkal kínosabb, hogy utána még sokáig bámult minket, meg mintha szándékosan a közelben téblábolt volna, mire én mondtam a fiúmnak, most már lépjünk, mert bámul minket az a gyökér.

Így visszagondolva már csak nevetek rajta, de akkor valamiért elég kellemetlen volt. A kis lovagom szerint ne is törődjek vele.



2023. máj. 13. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne is. Velem törődj:)
2023. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kínos.
2023. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos. Miért lenne az? Ha egy városban laktok, vagyis a válás után nem költözött az Északi-sarkra, akkor előfordulhat máskor is.
2023. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kinos?
2023. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1: Ezzel már elkéstél. 25 felett amúgy is esélytelen vagy.


2,3: köszi.


4: Így belegondolva, nekünk nem, csak fura, hogy annyira bámult minket.

2023. máj. 13. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Engem meg kocsival látott meg a párommal a voltpasim. Azonnal hivott is de ki volt hangositva mert a telom nem is tudtam de rákapcsolódik a párom kocsijára ha töltőn van vagy hogy. Es ahogy meglatott azonnal.hivott es igy kihangositva beszeltunk. Felkavarta. (Mivel.luxus kocsi meg elég híres a barátom nem egy kis senki)

(Bennem meg csak az volt, hogy de kár hogy nem lehet elgázolni.(de nem mondtam már ki. De egy utolsó pondró gyökér senki.)

2023. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

*folyt.

Képes maradtam intelligens kultúrált beszélgetésre es arra is hogy a barátomnak ne kezdjem el szodni mert ezzel magamat is csak lejárattam volna.

De belül annak örultem volna ha fel is fordul.

Még ma is ha látom meg hajt, csak ez a gondolatom jön reflexbol is hogy ez még mindig él?a francba.

2023. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
*jav szidni
2023. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

9: Csak nem egy dobott, megkeseresdett pasi?


Egyébként válasz jelentve, te is sok mindent kiírtál magadról ezzel a stílussal.

2023. máj. 13. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Hogy jön ahhoz egy exfeleség, hogy gyökérnek nevezze a volt férjét? Egy pár voltak! Akkor ő vajon mi?
2023. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!