Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kínos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kínos, hogy tegnap az új pasimmal összefutottunk a volt férjemmel?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt egy kis péntek délutáni-esti lazulás a nálam jóval fiatalabb új barátommal, amikor is egy budai plázában összefutottam a volt férjemmel. Ez még nem is lenne olyan érdekes, mindketten köszöntünk, majd mentünk tovább, ő mosolygott is egy picit, de ami sokkal kínosabb, hogy utána még sokáig bámult minket, meg mintha szándékosan a közelben téblábolt volna, mire én mondtam a fiúmnak, most már lépjünk, mert bámul minket az a gyökér.

Így visszagondolva már csak nevetek rajta, de akkor valamiért elég kellemetlen volt. A kis lovagom szerint ne is törődjek vele.



2023. máj. 13. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szilvike, a kérdező 84-es, tehát 37 éves. Kemény lehet a jóval fiatalabb csávó......pedo vagy, öregem? Egyre divatosabb a nők körében!
2023. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Itt vannak bajok a stílussal. Gyökerezed a férjed? Amúgy, ha közömbös lenne, akkor nem kavarna fel és nem írtál volna ki egy ilyen értelmetlen kérdést. 37 évesen neked fiúd van? :)) édes istenem gyere le… bocs, de ez kijött. A fiúd szerintem amúgy csak búfelejtő és amúgy örülsz is neki, hogy a férjed látott benneteket és nem tetszett neki. Így féltékennyé tehetted kicsit.
2023. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Teljesen közömbös, nem is érdekel, csak felhúzott, ahogy bámult. Inkább ő nincs rajtam túl ezeke alapján.
2023. máj. 14. 13:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogyne, a másik a hülye...persze.....
2023. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!