Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivő fiuval ismerkedek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivő fiuval ismerkedek de nagyon felek es talan nem akarom ezt. Mit tegyek ha mar kezdek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

A testverei is hivok, de nem tudom ez csak a latszat e..A 7 eves unokahuga is ugy lett nevelve, hogy hivo o is mar. Hivo szamokat enekel, kozben latszik az arcan hogy teljesen Istennek enekeli, es boldog tole. Engem ez megijeszt.

Ha osszejovok vele, abbol gyerek is lesz egyszer majd ha minden jo, mert en csak es kizarolag hosszutavra tervezek es en nem akarom majd ra eroltetni hogy enekeljen hivo szamokat meg gyulekezetbe jarjon es templomba..a gyerekkor az gyerekkor lesz, es nem az hogy Istennek enekel. A jo isten bocsasson meg amiert ezt leirtam de igy gondolom.

En is hiszek istenben, szoktam imadkozni stb, de nekem az amit a csaladja mutat ennek a fiunak, sok..megijeszt, nem akarom..

Es nem csak a csaladja ilyen, hanem a szulei testverei, az unokatestverei mind hivok, csak ok nem annyira durvan.

Es arrol nem is beszelve..hogy mas egy ilyen ferfivel egyutt lenni? Nem volt meg kapcsolatom, de mire szamitsak?


2023. máj. 13. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam abba az ismerkedest
Ne feljek ettol, semmiben nem mas egy ilyen kapcsolat
16 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24 evesek vagyunk
2023. máj. 13. 20:55
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Jaaaj menekülj
2023. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem menekülj, ha te magad nem vagy ilyen beállítottságú.
2023. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem nem is zavarna, hogy a csaladja hivo csakhat ha a fiu is ennyire erosen az, akkor a gyerekunknek is ilyennek kellesz majd lennie?
2023. máj. 13. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

" akkor a gyerekunknek is ilyennek kellesz majd lennie?"


Nyilván, nem is kérdés. (Legalábbis szerintem.)

Általában ahol a szülők hívők ott a gyereket is erre nevelik.

2023. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Aki komolyan veszi a vallast, az hivonek neveli, tériti a gyereket. Hituk szerint csak a hittel udvozul az ember, kulonben pokolra jut. Na most melyik hivo apa vagy anya akarna pokolra juttatni a gyereket? Eletcelja lesz hogy térítse a gyereket és ha ellenállsz, még az is lehet, elperli toled mert szent meggyozodese lesz hogy az Isten az ő oldalan van es teged meg a gonosz gyozkod elllene mert nehogy megtérjen a gyerek. Ez a satan terve stb. Menekulj a vallasos hapsiktol.
2023. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, egy hívő ne térítsen, de aki nem az, az frankón beleugat mások életébe, és megmondja szerinte mit kéne. Akkor most ki térítget?! :D
2023. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Én mondjuk pont nem vagyok hívő, de alapból nincs bajom azzal aki az.

Viszont akikről írsz, attól egy normális hívő is futva menekülne. Volt olyan kapcsolatom ahol az apa is meg a fiú is kántor voltak, meg aztan a lány is az lett, de ők amúgy teljesen világian gondolkodtak, éltek.


A tieid életmodja viszont inkabb hasonlit a szektásokéra. Én menekülnék.


Igaza van #6-nak, ha te ezt majd nem akarod, akkor az azt is jelentheti, hogy megkisertett az Ördög, és a gyereket akarod neki adni...

2023. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, kedvesem, fuss, de k.rva gyorsan. Én beszoptam egy szektás fiúval, remélem, neked nem kell.
2023. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Énekel. Hűha...

Kérdező, én is hívő vagyok, szoktam keresztény dalokat énekelni, és kissé átszellemült hangulatba kerülök, mint az ember általában énekléskor, vagy akár csak zenét hallgatva.

Emellett ateista a párom, van intim tetoválásom és imádom az anális szexet, meg a bdsm-et. Szóval nem kell beskatulyázni a srácot szerintem, mert énekel.

2023. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!