Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivő fiuval ismerkedek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivő fiuval ismerkedek de nagyon felek es talan nem akarom ezt. Mit tegyek ha mar kezdek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

A testverei is hivok, de nem tudom ez csak a latszat e..A 7 eves unokahuga is ugy lett nevelve, hogy hivo o is mar. Hivo szamokat enekel, kozben latszik az arcan hogy teljesen Istennek enekeli, es boldog tole. Engem ez megijeszt.

Ha osszejovok vele, abbol gyerek is lesz egyszer majd ha minden jo, mert en csak es kizarolag hosszutavra tervezek es en nem akarom majd ra eroltetni hogy enekeljen hivo szamokat meg gyulekezetbe jarjon es templomba..a gyerekkor az gyerekkor lesz, es nem az hogy Istennek enekel. A jo isten bocsasson meg amiert ezt leirtam de igy gondolom.

En is hiszek istenben, szoktam imadkozni stb, de nekem az amit a csaladja mutat ennek a fiunak, sok..megijeszt, nem akarom..

Es nem csak a csaladja ilyen, hanem a szulei testverei, az unokatestverei mind hivok, csak ok nem annyira durvan.

Es arrol nem is beszelve..hogy mas egy ilyen ferfivel egyutt lenni? Nem volt meg kapcsolatom, de mire szamitsak?


2023. máj. 13. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Velem is hasonló szituáció volt.A fiú hívő volt és a családja is.Templomba jártak,ima,házi áldás és keresztek a falon meg a Mária is.Én menekültem.Hiszek Istenben,de nekem valahogy ez sok volt.
2023. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7-nél a pont:DD
2023. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9: Mi történt?
2023. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!