Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy csaj, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy csaj, és vesztek neki ajándékba valami apróságot, akkor azzal mi a célotok, vagy miért teszitek?

Figyelt kérdés
Például visztek egy csokit neki, de nincs semmi olyan alkalom.
2023. máj. 14. 00:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Az a legfinomabb. Főleg a kagylós csoki.
2023. máj. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

Azt eszem! Mert megérdemlem! Hűtőbe rakd be, utána még jobb.

Melyik a legfinomabb szerinted?

2023. máj. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, megyek aludni. Világoskék, pici sárga a doboza színe. Jóéjt
2023. máj. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Hershey - t vegyél az finom!
2023. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Vagy Henessyt. 😅
2023. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Légyszi a témáról írjatok csak, ne a csokikról beszélgessetek itt, köszi. 💖
2023. máj. 14. 08:57
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy eszedbe jusson (random meglepi ajándékok. Ezek azt mondják, hogy "eszembe jutottál, szeretném, hogy mosolyogj")


Van az, amikor olyat adsz, amit tudod, hogy nem tudsz nem adni. (Pl van egy könyv, ami nagyon illik hozzá és muszáj elolvasnia. Ez az eset arra is jó, hogy lássa a lány, hogy a fiúnak fontos, figyel és emlékszik)

2023. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,hogy belekotyogok,de én nőként azt tapasztaltam,hogy azt a nőt lepik meg csokival,aki érzelmileg valamennyire közel áll hozzájuk.

Nem feltétlenül udvarlási szándékkal,de mindenképpen azt fejezik ki,hogy szimpatikus vagy számukra,közel állsz hozzájuk.

2023. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy is, annak a nőnek adnak csokit, akit nagyon utálnak. Azt akarja vele a kedves úriember elérni, hogy a nő elhízzon, függősége alakuljon ki az édes íz iránt, és hogy cukorbeteg legyen. Köztudott hogy a finomított cukor méreg, szóval ha valakitől csokit kapsz “jószándékból” azonnal hívd a rendőrséget.
2023. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor csak azért vagyok kedves valakivel, mert jól esik kedvesnek lennem vele.

Pl az egyik csavarboltos néninek is vittem csokit, mert kaptam tőle tixot amit nem is árulnak. Vele nyilván nem leszek bunkó, hisz egy kedves embert minek bántsak?

2023. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!