Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a gesztust szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a gesztust szerintetek miért tette?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy közös órám egy fiúval, és ott kb találkoztunk olyan 7 alkalommal. Egyszer véletlenül megemlítettem, hogy mikor van a szülinapom, mert egybe esett egy egyetemi fontos dátummal. A szülinapom előtti órán nem voltam bent. Így írt nekem, hogy szeretne találkozni, mert át kell adnia valamit. És hozott nekem egy tábla csokit. Ti szerintetek ezt kedvességből tette? Mert nekem van barátom, bár ő ezt csak utána tudta meg, valamint én idősebb is vagyok nála pár évvel, amit viszont tudott előtte is.

2023. máj. 14. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Már többször leírtam hasonló kérdésekre, de most újra megteszem: ha egy férfi kapcsolatot szeretne egy nővel, akkor legfeljebb két héten belül elhívja randira. Ha nem hívja, akkor minden más gesztus legfeljebb csak flörtölés, játszadozás. Úgyhogy ne aggódj, amíg nem hív el randira, nem akar semmit tőled.
2023. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg sok félénkebb ember van, aki nem mer csak úgy randira hívni valakit. Nekem volt olyan barátom (haver barát) aki megmondta, hogy ha tetszik neki egy lány,akkor először mepróbál közelebb kerülni hozzá, hogy megkedveltesse magát mielőtt randira hívja.

Nem gondolnám hogy a szintén hímnemű barátainak is venne csokit a szülinapjára...

2023. máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszettél neki és félénk. Mivel van valakid, igy biztos, hogy hátra fog lépni.
2023. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki. Közeledett hozzád, mert azt hitte, szingli vagy.
2023. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!