Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt, hogy hálából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy hálából voltatok együtt egy férfival?

Figyelt kérdés

Vagy akár hálából szexeltetek csak vele?

A helyzet a következő: van egy férfi barátom, aki nagyon sokat segített nekem az elmúlt időben (nem anyagilag, mielőtt valaki félreértené), mindig számíthattam rá, jó ember nagyon és teljesen oda van értem. Szeretem, mint embert, de nem vagyok szerelmes belé, viszont ő szeretne velem lenni. Régóta nincs senkim (neki sincs), igazából csak úgy tudom meghálálni, amit értem tett, ha lefekszem vele. Rossz ötlet? Volt valaki hasonló helyzetben?

28/n, 42/f


2023. máj. 14. 10:23
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20# mivel nem pénzért csinálod, ezért nem is lennél kva🤦‍♀️
2023. máj. 14. 13:14
 22/30 anonim ***** válasza:
90%
Valamiért cserébe, nekem az kuurva kategória.
2023. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22# neked lehet, de attól még nem azt jelenti. Fogalom zavarban szenvedsz, nézz utána a szó rendes jelentésének és ne irkálj hülyeségeket..
2023. máj. 14. 13:18
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Kuurva az, aki ellenszolgáltatásért szexel. Annak nem kell pénznek lennie, bármi lehet, amit a kuurva kap. Ha az autójáért cserébe szexelnél vele, az sem pénz, mégis prosti lennél. Nem a konkrét dolog számít, hanem hogy neked adott helyzetben a szex fizetőeszköz.
2023. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24# ok
2023. máj. 14. 13:26
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
Engedd el ezt a kérdést.Nézd,van egy pasi,aki állításod szerint,odavan érted,te mégis barátzónába zárod,egyik hozzászólásodban,semmi pénzért nem akarnál vele semmit,másikban azért kicsit bejön,talán lefeküdnél vele,de nem biztos,hogy hosszú távon is menne...A srác,többet szeretne,neked fogalmad sincs,mit akarsz.Itt valaki érzelmileg sérülni fog.Ha kell csináld,ha nem,beszéld meg vele.
2023. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Konkrét szívességet mondjuk nem tett a pasi, max. annyit, hogy sokszor meghallgatott, és más pasik miatti rinyáimat is hallgatta, de ez is kölcsönös volt.

Az volt a szitu, hogy éppen frissen érettségiztem, és semmi önbizalmam nem volt, mert tiniként egyetlen szerelmem sem volt viszonzott, valamint egy csomó fiú tiszteletlen volt, szexet akartak csak tőlem, fogdostak, röhögtek rajtam, miközben voltak más lányok, akikkel tisztelettel bántak. Érettségi után megismertem ezt a fiút, akivel nagyon jó barátok lettünk, de egyáltalán nem vonzódtam hozzá, kifejezetten rondának tartottam. Ő végül szerelmes lett belém, és az első perctől nyilvánvalóvá tette, hogy nem (csak) a testem miatt lenne velem, szereti az egész lényem, komoly kapcsolatot akar. Ő volt az első ember, aki valóban komolyat akart, büszkén felvállalt volna, szóval én emiatt éreztem úgy, hogy hálával tartozom neki.

Még kérdést is írtam akkor erre az oldalra, és a válaszolók többségét felidegesítette, hogy kihangsúlyoztam, hogy nem tetszik külsőre (majdnem 15 éve volt, akkor még kissé más volt a "kultúra" itt), és elkezdtek taposni rajtam, hogy vajon én mennyire lehetek szép, ha azoknak, akikbe szerelmes voltam, még szexre sem kellettem, a nekem nem tetsző csávóknak meg max szexre, szóval ne legyen ekkora arcom, ha annyit sem tudtam elérni, hogy rendes párkapcsolatra kelljek. Valami nagy gond lehet velem, szóval megfogtam az isten lábát, hogy valaki ennyire szeret és megadna nekem mindent, szóval, ha ő nem kell nekem, akkor onnantól önként mondok igent arra, hogy folytatódjon a sz.ar életem, ahol sz.arba se vesznek a pasik, meg a mérce is nyilván túl magasan van.

1-2 másik fiúbarátomat is megkérdeztem, ők ugyan nem mondtak ilyeneket, csak azt mondták, hogy ha lelkileg (barátként) olyan jól kijövünk, és ennyire szeret engem, akkor egy esélyt megérdemel, és lehet, hogy majd idővel beleszeretek én is.

Csupán anyukám + 1 barátnőm mondta, hogy NE, de nekem olyan lent volt az önbizalmam, hogy nem hallgattam rájuk, mert azt hittem, nekem soha nem jár ennél jobb úgysem.


Szóval végül "esélyt adtam", és borzalmas, undorító volt. Nem ajánlom senkinek, hogy vonzalom nélkül belemenjen bármibe is.

2023. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan voltam mint 27. Egy rossz kapcsolatból kilépve ismertem meg valakit, aki semennyire nem vonzott. Volt raja kb 30 kg plusz, én meg 45 kg-os kis filigrán csaj voltam. Nagyon jó barátom lett és kezdetektől udvarolt. Virágot, csokit hozott mindig, hívott ide-oda. Mindig éreztette milyen csinos vagyok, érdeklődő volt, megértő, pozitív mindig.

Kb egy év után beadtam a derekam, de nagyon rossz volt. Egy szexig bírtam, már közben tudtam, hogy ez nekem nem fog menni. Utána viszont alig szabadultam. Borzasztó volt, nagyon megbántottam.

2023. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
27-28# köszi a válaszaitokat!
2023. máj. 14. 15:19
 30/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez olyan őrülten megalázó lenne, hogy nem tudnék együtt élni magammal.

Akkor sem, ha én szexelnék szánalomból valakivel, de még akkor sem, ha megtudnám, hogy velem szexeltek szánalomból.

2023. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!