Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a csajnak mert joga van tudni vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Volt férjem elhagyott, leszarja a gyerekünket. Van neki új párja aki 100% hogy nem tud a gyerkőcről meg ilyesmikről. Szerintetek ilyen esetbe illik elmondanom neki vagy mit tegyek? Tudom tovább kellene lépnem és nem ezzel foglalkozni. Viszont ez rohadtul nem fair a másik féllel sem, illetve engem leginkább az zavar hogy a gyermekét, saját vérét tagadja ez meg vígan k*rogat már elnézést…
2023. máj. 16. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben elmondanám neki, az tuti, pláne mivel semmi érv nem szól amellett, hogy ne szóljak neki :D
2023. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kitana. ***** válasza:
94%
Szólj, a legtöbben tudni szeretnének erről.
2023. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Honnan tudod 100%-ra, hogy nem tud a nő a gyerekről..?
2023. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj vele! Tapasztalatból mondom, sajnos simán az is benne van a pakliban, hogy a csajnak azt hazdudja, te tiltotta el a gyermekről.
2023. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szólj. Vagy letagadja, vagy elhord mindenféle hárpiának, aki nem engedi a gyereke közelébe.
2023. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Persze ez a 2 opció van 😄

Lehetetlennek tartom hogy egy 18 éves normálisnak kinéző csajnál ez nem kizáróok, illetve őket ismerve garantáltan letagadják. Bár benne van az is amit mondtatok hogy hárpiának ad elő aki tiltja a gyereket, mert ezt adja elő miközbe a héten lesz a talink az ügyvédemnél mert 1x sem próbálta keresni a gyereket én meg nem könyörgök egy ilyennek.

Nekem csak az a “félelmem” hogy még az asszonyka ugrik nekem a végén mert sajnos sok olyan van aki bedől mindennek

2023. máj. 16. 23:39
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Az asszonykának semmi köze hozzá...elkell küldeni a pcsb.

Mond el Neki.

2023. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem mi a franc lepontoznivalót írtam (kérdeztem) a 3-mas válaszomban? Mégis honnan lehetne valaki 100%-ig biztos abban, hogy az exe milyen infokat osztott meg vagy épp nem osztott meg az új barátnővel? Szóval igen, bennem egyből felvetődött ez a kérdés, már csak azért is, mert volt már hasonló sztori ismerősi körben, ahol a nő kitartóan állította, hogy biztos nem tudja az új partner, hogy az exe így meg úgy, közben meg tudott róla.🤷🏻‍♀️

Ráadásul így, hogy kiderült 18 éves lányról van szó... lehet még örül is annak, hogy a pasi tojik a gyerekére, így legalább több ideje jut rá, nem lehet tudni. Igen, sokaknál kizáró ok, ha a másiknak gyereke van, az meg főleg, ha még szarik is rá, mert ez sok mindent elárul a jelleméről, de egy 18 éves kiscsaj még lehetne magasról tesz erre.

2023. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Én szólnék neki és gyerektartást is jelezném hogy fizetni fog a pasija...
2023. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mostmár megvárom az ügyvédes találkát aztán ha ott alkot vagy valami kitálalok (bár anélkül is de biztosan lesznek jó gondolatai ott is..) én is valahogy így gondoltam hogy közlöm hogy a gyerektartást nem ússza meg a kedves párja még akkorsem ha lesz*rja a gyereket üzenem neki, de azóta inkább megtettem a hivatalos lépéseket, csak aggasztott a dolog ezen része 😁 főleg hogy ha tud is rólam akkor is miket mondhatott a kedveske 😅
2023. máj. 17. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!