Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az,ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az,ha egy felnőtt 30as nő, csak felkapcsolt,asztali éjjeli lámpa mellet tudd elaludni?

Figyelt kérdés

Lényeg az,hogy randiztam,egy korombeli nővel.

Felmentünk hozzám és hát elég gyorsan le is került rólunk a ruha.

Az ágyam mellett van egy asztali kislámpa,szex közben annak végig világítani kellett.

Ezzel úgy voltam hogy rendben van, nincs ezzel semmi baj,biztos csak látni akar szex közben.


Azután alvásra került a sor,le akartam kapcsolni a lámpát,mire ő....

Ne kapcsoljam le mert csak lámpa fénynél tudd elaludni, és hozzátette még,hogy ő fél a sötéttől.


Szerintetek ez normális egy 30as nőtől?

Felnőtt emberek vagyunk.



2023. máj. 22. 14:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Most képzeld el a finneket,ahol van olyan terület, ahol egy hónapos nappal van nyáron ők van mikor világosba alszanak éjszaka is, és biztos volt olyan finn is a történelembe, aki csak így tudott elaludni, mert ezt szokta meg a szervezete hogy csak a világos altatta be, amikor ilyen időszak van. Ők ezt az időszakot éjszakátlan éjszakának nevezik a magyarok meg fehér éjszakának.



Szerintem nem egyszerűbb ezt óvatosan tőle kipuhatolni, minthogy a gyk-n kérdezni?

2023. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%
Önkormányzatnál lehet igényelni ezt a 'felnőttként nem félek semmitől' előfizetést?
2023. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Én a kulcsszavakon kamillázok, hogy mi köze a kérdéshez.:D


Ha friss az ismeretség lehet félt hogy te nem vagy jó ember és megnyugtató volt hogy a lámpa világított, mert akkor tudja hova kell csapni ha netalántán védekeznie kell.


Első randin vitted ágyba?

2023. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Kitana. ***** válasza:
81%
Nálam az elszívó lámpája ég este, az ad elég fényt, mondjuk nem félek a sötétben, de kellemesebb bármikor úgy felébredni, hogy látok valamit, az alvásban meg nem zavar.
2023. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem normális, de sokan vagyunk ìgy ezzel felnőttkènt.
2023. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Én filmet nézek és úgy alszom...egész éjjel megy.
2023. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hoogy negatív tapasztalata volt korábban, amit nem/nem megfelelő módon kezeltek nála (pszichológus), így még mindig megy a para nála.

Érdemes lenne neki ezzel még foglalkoznia.

2023. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy normális e. Én is 32 éves nő vagyok és szintén kell vmi fény az alváshoz (mert félek a sötétben), mondjuk én nem is vagyok normális.
2023. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Én is lámpával alszom, bár anélkül is tudok
2023. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez teljesen normális, szerintem is sokkal kellemesebb egy enyhe fény mellett aludni, mint vak sötétben, ahol egy darab papírzsepit is percekig kell keresgélni úgy, hogy közben mindent leverek.
2023. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!