Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az,ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az,ha egy felnőtt 30as nő, csak felkapcsolt,asztali éjjeli lámpa mellet tudd elaludni?

Figyelt kérdés

Lényeg az,hogy randiztam,egy korombeli nővel.

Felmentünk hozzám és hát elég gyorsan le is került rólunk a ruha.

Az ágyam mellett van egy asztali kislámpa,szex közben annak végig világítani kellett.

Ezzel úgy voltam hogy rendben van, nincs ezzel semmi baj,biztos csak látni akar szex közben.


Azután alvásra került a sor,le akartam kapcsolni a lámpát,mire ő....

Ne kapcsoljam le mert csak lámpa fénynél tudd elaludni, és hozzátette még,hogy ő fél a sötéttől.


Szerintetek ez normális egy 30as nőtől?

Felnőtt emberek vagyunk.



2023. máj. 22. 14:03
1 2 3
 21/26 Kitana. ***** válasza:
74%
#20 Meg ha hallod a szúnyogot, legalább látod, hova száll le, nem kell telefonvakuval keresgélni😄
2023. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%
Fizeti a villanyszámlát?
2023. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%

Ohh hogy te az a pasi vagy, aki a szexet csak sötétben, egy pózban? :D Ilyet eddig csak nőben hallottam... :D


A lámpafénynél alvásmeg nem zavarna... Egy kis fél wattos led lámpának is van szerintem elég fénye, hogy azon az oldalon ahol ő van, elég világos legyen neki az alváshoz.

2023. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 K.O. ***** válasza:
14%
nem biztos hogy normalis, de amig ez van, addig aludj ugy ha vele alszol, hogy teljesen betakarozol, tehat bebujsz a takaro ala es ugy.. az ugy tompitja a fenyt
2023. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 K.O. ***** válasza:

15:12

sztem azert azok a kulcsszavak, mert ezekre keresnek ra a legtobben es igy tobben lathatjak meg a kerdest

2023. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Inkább aludjon felkapcsolt lámpa mellett, mint a hülye villódzó tévé fényénél.


Előbbi nem zavar, utóbbi ellenben igen.

2023. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!