Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazol pár napra akkor írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazol pár napra akkor írsz a barátnődnek?

Figyelt kérdés
Ha nem mi okból?
2023. máj. 23. 07:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem alap, hogy írsz.
2023. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén szerintem is alap, esetleg akkor nem írok, ha nincs térerő, le van merülve az aksi, nagyon el vagyok foglalva, de ha minden oké, akkor írok.
2023. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez érdekes téma.

Nekem az tűbt fel amikor vki nincs jelen vmi programja miatt, azok szoktak inkább írni keresni, akik féltékenyek, vagy kínlódnak a kötelező small talkos programon es inkább már a párjuknak is írkálnak.

Akik haláli jól érzik magukat a párjuktól távol azok meg úgy hanyagolják az "otthoniakat".


Amikor vki nyaralás alatt nekem írkál meg le se száll a telorol szóval már az agyamra is megy a folyamat képküldözgetéseivel is arrol simán levágós hogy nem is érzi magát jol mert ő van nyaralni de engem zaklat a telefonon állandóan,ahelyett hogy nyaralna b+.

2023. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon gaz kerdes
2023. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Örülök ha elutazok pár napra nem hogy még írjak a barátnőmnek is.
2023. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen bárki bármit mond ez alap. Párkapcsolatban vagytok. Ha nem érdekled, akkor nem ír, de akkor miért van veled? Olyan meg egyszerűen a mai világban nincs, hogy nincs lehetősége napokig írni vagy hívni. Nyilván kevesebbet tud, mintha nem nyaralna, de azért nem nullát. Lesz pár olyan komment is, hogy "dehát én nyaralok, akkor nem fogok 0-24 ben írogatni, hagyjon már lógva a pióca nő, hagyjon élni", de az ilyet kerülni kell. Ha szerelmes, fog keresni, mert hiányzol neki. Akinek az énidő abból áll, hogy napokig nem keresem a páromat, az ne legyen párkapcsolatban, nem való neki.
2023. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer randizgattam egy pasival, aki szerint olyankor írni papucsság. Több randink nem volt…szerintem alap, hogy akkor is írsz legalàbb pár üzit naponta vagy egyszer-egyszer felhívod. Annyira senki nem elfoglalt, hogy ne tudna ennyit megtenni. Aki szerint ez papucsság, az nem szereti a barátnőjét.
2023. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Most nem azért, nekem a szüleim és a tesóm is szokott írni, hogy miket látott vagy milyen az idő, hogy érzik magukat, fura lenne, ha a párom nem írna.
2023. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Vagy legalábbis válaszol ha te írsz neki. Minimum naponta egy kis üzenetváltás akkor is, ha nem szeret chatelni.
2023. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Alapvető, hogy tartjuk a kapcsolatot.
2023. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!