Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat is szokták nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat is szokták nők követni (az utcán)?

Figyelt kérdés
Nekem már többször volt követős élményem nőként életem során. A férfiaknak is vannak ilyen élményei, hogy egy nő elkezdi követni? Milyen érzést vált ki náluk?
2023. máj. 23. 18:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem volt még ilyen, de nem félnék ha lenne.
2023. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Vannak biztosan, sok a pszicho nőben is.
2023. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Én lány vagyok, mikor bele voltam zúgva egy munkatársamba, akkor volt, hogy utánasétáltam az utcán óvatosan. De semmi rossz szándék nem volt bennem, csak tetszett és szerettem nézni, ennyi.
2023. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Én nem figyelem, de sokszor stírölnek lányok.
2023. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Hát....ilyen nem volt, életem során (sajnos) csak egy olyan eset történt ahol egy vadidegen lány fogdosta a combom, farkam egy nyilvános helyen.

Se előtte, se utána ilyen nem történt azóta 😥 bár ennek jó 12-15 éve.

2023. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%

Hát egy nőnek biztos para lehet, ha férfi követi. Bár mondjuk ha szimpatikus, normálisnak tűnik akkor lehet hogy nem gáz. Fordítva tetszene tulajdonképpen. :) Például egy olyan helyzetben, hogy sétálás közben felfigyelünk egymásra, és mondjuk egy ideig ő követ, aztán lemaradok "véletlenül", aztán meg én követem. :D

Élesben még mondjuk nem teszteltem a dolgot. :) De érdekes lenne.

2023. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Női tolvajok is vannak persze
2023. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok és engem követett már pasi. Nagyon para volt. Szerintem ez még akkor is ijesztő ha a pasi jól néz ki.
2023. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Pista bátyám! Igaz-e, hogy régen nagyon sok nő futott maga után?

Igaz, öcsém!

Talán, maga volt a falu bikája?

Hát, nem egészen, csak a zsebtolvaja!

2023. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Volt már rá példa.

39N

2023. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!