Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat is szokták nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat is szokták nők követni (az utcán)?

Figyelt kérdés
Nekem már többször volt követős élményem nőként életem során. A férfiaknak is vannak ilyen élményei, hogy egy nő elkezdi követni? Milyen érzést vált ki náluk?
2023. máj. 23. 18:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20-as válaszolónál a pont, nagyon nem mindegy hogy férfi követ nőt, vagy fordítva. Ha egy nő követ egy férfit az sem természetes persze, de a férfinél lesz az erőfölény így is, sokkal kevesebb esély lesz arra hogy veszélyes helyzet alakuljon ki belőle. Fordított esetben sokkal-sokkal veszélyesebb.

Én úgy vagyok vele mondjuk hogy egészséges embernek meg se fordul a fejében hogy kövessen egy idegent az utcán, beindul a vészcsengő nemtől független. Valami baj biztos van azzal aki ilyet tesz, és senki sem akarná kideríteni hogy milyen, ehhez hasonló kiszámíthatatlan viselkedésformái vannak a másiknak.

Ez független attól hogy hogy néz ki, felőlem Brad Pitt is követhetne, az sem változtatna azon a tényen hogy baromi félelmetes és nem normális.

2023. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de én férfiként örülnék neki, mert nem sok sikerem van nők terén. Néha sikerül megfektetnem valami őröltebb lányt, meg néha megbámul egy-két 14-15 éves illegál kiscsaj, aztán ennyi. Örülnék, ha valaha értem is rajongana valaki.
2023. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
40%

Ez az egész akkor így egy beugratós kérdés. :)

Tulajdonképpen kérdés formájában be vannak becsalogatva azok, akiknek ez nem para, hogy utána jól ki legyenek osztva. :D


Egyenesebb lett volna eleve azt kommunikálni, hogy ez mindenhogy gáz, mint nyitva hagyni a kérdést, és várni hogy kiket lehet lecsapni.


Kérdező te ezt hogy látod?

2023. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Raadasul szep no is lehet mentalisan terhelt. Konkret eset, a no egyszeru proli pasikert volt oda, de azok nem mertek kezdeni vele, oszinten, nem is lett volna hosszabb tavon mukodokepes. A no maganyos volt, konkret, elerhetetlen emberekert volt csak oda, de nem sztarokert, hanem melos, buszvezeto, hentes pasikert.

Mivel en voltam ez a no, tudom. En kertem gyogyszert, mar ongyilkos akartam lenni. Megszallottsag, obszesszio.

Ovatosan, emberek.

2023. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy ez lehet pozitív élmény is, a férfiak eseteire voltam kíváncsi náluk hogy alakul az ilyen helyzet ki és ők mit reagálnak. Nekem nőként nem volt pozitív élményem, semleges vagy kifejezett negatív, pl. egy konkrét támadást is elszenvedtem még tiniként valakitől aki biciklivel követett. De én nem szólok meg senkit akinek vicces vagy kellemes élménye volt, kíváncsiságból kérdeztem, nem azért, hogy aki válaszol azt lehordják mások, de mindenkinek joga van írni reakciót az adott válaszokra is.
2023. máj. 24. 15:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon értem, hogy az a 90%-os k.cs.g miért pontozta le a 22-es válaszomat.
2023. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!