Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat is szokták nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat is szokták nők követni (az utcán)?

Figyelt kérdés
Nekem már többször volt követős élményem nőként életem során. A férfiaknak is vannak ilyen élményei, hogy egy nő elkezdi követni? Milyen érzést vált ki náluk?
2023. máj. 23. 18:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6%

8 és Kérdező:

Van amikor meg kérdezik itt gyakorin nők, hogy senki sem szólítja le őket az utcán sem, pedig várnák. Akkor most ez hogy van? Leszólítani oké, de diplomatikusan, távolságtartóan követni, szemezni gáz?


Megértem ha igen, csak szerintem a leszólításnál is kiderülhet, hogy full gáz az illető.

Vagy mondjuk ha egy rövidebb követést leszólítás követ? Akkor már nem gáz? :)

2023. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
#11 A követés nem diplomatikus és távolságtartó, hanem félelmetes, ijesztő.
2023. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
15%
12: Neked.
2023. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
#13 Tévedés, a követés sose szexi, ellenben creepy af.
2023. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%
14-es, akkor csak olvasd el a 3-as választ. Nemcsak a te véleményed létezik, engedd meg hogy más máshogy gondolja. Ha szimpi a srác, akkor nem ijesztő egyáltalán, de nyilván van amikor az lenne igen.
2023. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

"Nemcsak a te véleményed létezik, engedd meg hogy más máshogy gondolja."


Ha ezt ilyen szépen összeraktad fejben, az miért nem megy, hogy más nők írják azt, hogy félelmetes, és mások azt, hogy ez a fétisük?

2023. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%
16: valamit benéztél szerintem, de mindegy
2023. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

15

A 3-as sem arról írt, hogy neki tetszene, ha követné egy pasi. Erre vonatkozóan semmit nem tudunk meg a hozzászólásából

2023. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé para dolog követni a másikat az utcán.Velem fordult már elő és nem volt kellemes élmény.
2023. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as vagyok, szerintem azért eléggé nagy különbség van aközött, hogy egy huszonéves bölcsész kiscsaj "követ" egy pasit, vagy egy nagydarab, esetleg elmebeteg, vagy kiéhezett, vagy drogos pasi követ egy kiscsajt.


Kb ugyanúgy, ahogy nem mindegy, hogy az utcán egy kiscica fut utánad, vagy egy rottweiler.

2023. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!