Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők csak azokat a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak azokat a férfiakat szokták erkörcsből kioktatni, akik nem tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
Pl, amikor elmondják nekik, hogy a prostizás és a barátnője megcsalása (ha van) mennyire megvetendő dolog, továbbá önkéntes illemtanár szerepet vesznek fel stb

2017. okt. 30. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez mar csak igy megy
2017. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából így van.


De ez természetes, azzal aki tetszik, akit szeretünk, azzal sokkal elnézőbbek vagyunk. Ez nem csak a nőkre igaz.

2017. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A prostizás senkinél sem ítélem el, ha csak k**vával tudja megoldani, akkor egészségére. Nem érdekel különösebben.


A megcsalásról viszont akkor is megvan a véleményem, ha úgymond 10/10-es pasi csinálja. Az hogy tetszik valaki, egy dolog. Korábban (szingliként) ha végigmentem az utcán, sok ember megtetszett, ma már egyszerűen nem figyelek oda rájuk.


22/N

2017. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akik tetszenek nekik, azzal sokkal gonoszabbak. Boldog boldogtalant a nyakára uszítanak azzal, hogy "bántóan néz rájuk", meg a többi mondva csinált marhaság. Addig örülj, amíg nem tetszel nekik, addig legalább nem hajtóvadászat van rád érvényben.
2017. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem így működik. Ha valaki nekem ezzel dicsekszik, vagy a nőket okol mindenért akkor kinézettől függetlenül megvédem magam, és felveszem az "illemtanár" szerepet. Ha ő a legjobb pasi akivel valaha találkoztam akkor is. Ért már véget úgy randim, hogy kapott egy istenes fejmosást, mert degradálóan beszélt a nőkről, nagyzolt a szexuális élményeivel stb. Pedig amúgy elég szép fiatalember volt maradjunk annyiban.
2017. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jo pasi, megcsalassal henceg akkor onnantol kezdve nekem bem jo pasi. Kulsoleg egy darab izomra meg nem gerjedek. En az emberre gerjedek es az csak jo ha az formas. Proli ostoba szutyok ember is lehet izmos vagy szepfiu ha megszolal csak az ostobasag dol belole, akkor nem lehet komolyan venni. A ferfi akkor ferfi ha intellektualis!
2017. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általánosítasz.
2017. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!