Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az exemnek tökéletes az élete?

Figyelt kérdés

Már nem szeretem az exem, de bevallom néha szoktam rá irigykedni, hogy annak ellenére ahogy elbánt velem mégis jó dolgok történnek vele. Még 1 éve se szakítottunk, amikor ő már egy másik nőt 2 hónap járás teherbe ejtett, és már 4 hónap után meg is történt az esküvő. Minden tökéletes, a feleség sokszor arról posztol, hogy az exem milyen tökéletes apa, és hogy mennyire csodálatos a házasságuk. Úgy látszik az exem meghúzza magát emellett a nő mellett, mert a 3 év alatt egyszer nem vált el, vagy hagyta ott a nőt.

Pedig az előttem lévő exével pont ezt csinálta, hogy szakított vele, majd mikor nem voltak együtt, akkor nekem írogatott, majd mikor az exével kibékült már el voltam felejtve. Aztán mikor az exével végleg szakítottak akkor találkoztunk, és akkor összejöttünk.

Majd mikor a feleségével megházasodtak, akkor utána kb. 2 hónappal rám írt, én meg nem reagáltam rá.

A kapcsolat alatt is folyamatosan bántott.


2023. máj. 23. 21:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
De mikor meg élőben meglátott akkor meg messziről került engem.
2023. máj. 23. 21:08
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nincs tökéletes kapcsolat, a felszín alatt, általában disznóól szokott lenni.
2023. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy a feleségét cseszegeti a facebook előtt, vagy megírja a posztokat mit küldjön, vagy csak erősen sugallja mit kellene, mit illik. Van aki nagyon kifelé él.
2023. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Engem gyerekkel hagyott itt exem, leszarja a gyereket is. Erre van egy tök normálisnak tűnő barátnője, kapcsolata. Viszont én ismerem őt, tudom hogy mennyire tudja tenni a szépet és jót. Ha önmagát adná kutyának sem kellene. Meg persze nemis az igazat adja elő a gyerek témáról sem. Nem irigykedek már, mert tudom hogy legalább nem engem ver át. Meg arra minek legyek irigy hogy valaki hazugsággal tud csak “boldog” lenni?

Ha a te exed is valóban rossz volt hozzád akkor nem hiszem hogy minden megváltozott volna, ezek profin hazudnak, lehet nálad hamar kijött, lehet a feleségénél később fog. De az is lehet hogy ő úgy kapja vissza az élettől hogy a családja b*ssza majd ki a fenébe ok nélkül mint anno ő téged (bár nem tudom mi történt veletek ez csak egy példa). Ezeket sosem tudhatod. Én hiszek a karmában, illetve mindig előrébb vittek a nagy csalódásaim hiába hittem akkor másképp.

2023. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ne irigykedj 😉
2023. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan facebook posztok alapján irigykedsz, mikor ismered hogy valójában milyen ember?

Mondták mar hogy az ritkán mutatja a valóságot?

2023. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Lehet vmi pénzes a csaj magasabb srátuszú vagy van egy neves apa a háttérben
2023. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Miért van hogy ilyen gyökér pasinak ennyi nő esélyt ad? Ha ezt meg tudnátok válaszolni, nők, nem lenne ennyi bajotok! Vicc az egész...
2023. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8 Te írtál ma már vagy 3 kérdést fogadjunk. Itt is gyűjtöd az anyagot a félresikerült elméleteidhez.
2023. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%

9.

A kérdező pedig a századik kérdést, már beteges, ahogy az exével foglalkozik

2023. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!