Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az exemnek tökéletes az élete?

Figyelt kérdés

Már nem szeretem az exem, de bevallom néha szoktam rá irigykedni, hogy annak ellenére ahogy elbánt velem mégis jó dolgok történnek vele. Még 1 éve se szakítottunk, amikor ő már egy másik nőt 2 hónap járás teherbe ejtett, és már 4 hónap után meg is történt az esküvő. Minden tökéletes, a feleség sokszor arról posztol, hogy az exem milyen tökéletes apa, és hogy mennyire csodálatos a házasságuk. Úgy látszik az exem meghúzza magát emellett a nő mellett, mert a 3 év alatt egyszer nem vált el, vagy hagyta ott a nőt.

Pedig az előttem lévő exével pont ezt csinálta, hogy szakított vele, majd mikor nem voltak együtt, akkor nekem írogatott, majd mikor az exével kibékült már el voltam felejtve. Aztán mikor az exével végleg szakítottak akkor találkoztunk, és akkor összejöttünk.

Majd mikor a feleségével megházasodtak, akkor utána kb. 2 hónappal rám írt, én meg nem reagáltam rá.

A kapcsolat alatt is folyamatosan bántott.


2023. máj. 23. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Te akkor léptél az életébe, amikor nem volt rendben. Aztán ti szakítottatok, ő meg talált valakit, akivel boldogok együtt. Ne nézegesd, hogy miket posztolnak, lépj túl rajta.
2023. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te évek óta nem tudsz túllépni az exeden. Már akkor itt rinyáltál róla, mikor megnősült. Az meg igazán "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, hogy a Facebook posztok alapján ítéled meg a házasságukat. Nem ártana neked egy pszichológus.
2023. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
2 hónap után teherbe ejteni valakit nem épp szerencse. + a környezetemben aki sokat posztról hogy ílyen olyan boldog, ilyen olyan fantasztikus a férje /felesége annál gáz van otthon
2023. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jol ertem, annyira tokeletes a kapcsolat, hogy amikor hazas volt az uj nővel, neked irt?

😏🤣 right!


Gratula! Most nem te, hanem a masik no lesz az, akit otthagy majd gyerekkel

2023. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#8

És hol vannak a nem gyökér pasik? (Akiknek nincsenek egekben a kulsovel szemben támasztott elvárásaik)

Te meg ezt válaszold meg! 🙏📿

2023. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek látod te.
2023. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd már hogy tökéletes. Ponthogy az ilyen látszat kapcsolatok rohadnak belülről általában. Lakik tőlünk 2 háznyira egy család, gyönyörű a felesége, kislánya, szép család tényleg, sosem gondoltam volna.. de a férfi bepróbálkozott nálam kb 5x már az elmúlt egy évben pedig apám lehetne és szebb nő a felesége mint én hidd el. Sosem néztem volna ezt ki belőle, de azóta már én is látom hogy a szeme sem áll jól.

De karácsonykor is volt ilyen. Akkor buliba voltunk és egy 3gyerekes apuka hajtott rám. Ott is szép család, szép feleség. És mindez karácsony napján…

Borzalmas férfiak vannak akik nem érdemelnék meg az élet legnagyobb ajándékát hogy gyerekük, családjuk legyen.

Fogalmam sincs hogy el kellene vagy kellett volna mondanom ezt a nőknek, nem egy olyan volt már amikor szóltam 1-1 csajnak hogy a faszija mit csinál, de legutóbb 2x is azt hitték valami féltékeny hülye vagyok rájuk úgyhogy feladtam már.. engem ne idegeljenek az ennyire vak, naív nők.

2023. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ő túllépett rajtad te meg nem.


És ahelyett , hogy tennél valamit azért, hogy a te életed is jobb legyen csak ezen agyalsz és csak vele vagy elfoglalva. Ne legyél már ilyen szerencsétlen.


Ennyi idő után össze kéne már szedned magad.

2023. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, hogy az egy dolog, hogy mit kommunikálnak az emberek kifelé, az meg egy másik, hogy amögött mi van. Már az is torzítja a képet, hogy a többség a jó dolgokat meg szereti osztani a "nagyvilággal", a rosszakat meg nem. Ez egy teljesen normális dolog, de látod, már ez is azt eredményezi, hogy a külső szemlélő némileg torzított képet kap. Ha még erre rá is játszik az ember, teljesen torz lehet az a kép, amit mondjuk te kívülről látsz. Még csak internet sem kell hozzá. Szoktam nézni bűnügyi dokumentumfilmeket is. Hányszor derült már ki, hogy a szomszédok, ismerősök által mintaembernek tartott egyénről kiderült, hogy bántalmazó. A közösségi oldalakon meg még inkább jelen van ez a jelenség. Ott van például Gabby Petito esete. Instagramon felépített egy képet magáról, ők voltak az álompár, akiknek tökéletes az életük, és soha semmi problémájuk nincs. Aztán tudjuk, mi lett a vége. Sokszor pont annak a legnyomorúságosabb az élete, aki a legjobban erőlteti annak a látszatát, hogy minden tökéletes.


Egyébként meg #18-cal értek egyet. Aki folyamatosan irigykedik, és azt nézi, hogy a másik hogy éli az életét, az nem lesz boldog.

2023. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!