Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan pasival aki külsőre nem jön be nektek? (Csak szexkapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy aranyos csaj ismerősöm akivel az egyetemen összehaverkodtunk. Néha összejárunk cukrászdába beszélgetni mint haverok. Nekem már lassan 2 éve nincs kapcsolatom, ő pedig januárban szakított a barátjával. Egyre jobban kezd tetszeni. Beszélgettünk hogy kinek ki tetszik az egyetemen, mert említette hogy mostmár kedve támadt az ismerkedéshez 4 hónap után. Mondta hogy van két pasi aki aranyos, és elégge bejön neki, de még nem siet sehova, majd ősszel lép. Velük szívesen randizna. Megkérdeztem hogy én köztük vagyok, és mondta kuncogva hogy nem. Azt hittem csak nem meri bevallani, de aztán elmondta ki a két pasi. Szerintetek belemenne sima szexkapcsolatba velem ideiglenesen? Mondta hogy hiányzik neki a szex is és azzal a két palival szokott fantáziálni néha ha rájön este az 5 perc. Nem tudom érdemes szerencsét próbálni vagy nem. Nem akarnám teljesen elüldözni mert jól elvagyunk így is.

2023. máj. 24. 23:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy az előző válaszoló is írta: a tökös barátnője/lelki szemetesládája lettél, amivel férfiként teljesen elástad magad. Ha egy lakatlan szigeten éveket töltenétek kettesben, akkor sem engedné, hogy akár egy ujjal is hozzányúlj. Felejtsd el a csajt, mert csak az idődet és energiádat vonja el az érdemi lehetőségektől!
2023. máj. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

#9

Hát még én hogy szeretném elérni a bőven átlag alatti pitsák önbizalmát, akik jónőködnek a semmire, és helyes+pénzes szuperkant akarnak csak úgy!

2023. máj. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed cikinek, hogy nyíltan elutasított, nem tekint rád férfiként, most meg nyomulnál a szexkapcsolattal? Ráadásul úgy, hogy neked tetszik a nő, tehát vsz. többet akarnál tőle, mégha belemegy is?


Mi értelme megalázni magadat? Utána meg majd jössz ide fújolni rá, hogy hogy lehet ekkora rib.anc, hogy lefekszik veled, de mással ismerkedik?

2023. máj. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy kell fizikai vonzalom.

Ajánlj fel neki egy kis aprót aztán ugrani fog. 10 ből 7..8 lány bele megy.

2023. máj. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Csak szexkapcsolatra sokkal konnyebben kaphato a legjobb pasi, akkor nyilvan azt valasztana. De egyébként teljesen felreerted, attol, hogy ismerkedne,az nem egyenlo azzal, hogy csak szexbe is belemenne, ez mar a te fantaziad. Mondta, hogy nem jossz be neki, en ezt nem eroltetnem, ha joba akarsz vele maradni a kesobbiekben.
2023. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A 15-öst csak megerősíteni tudom.

Nagyon is kell a fizikai vonzalom, ha nem jössz be neki, be se próbálkozz.

És amúgy is miből gondolod, hogy szexkapcsolatra vágyik? Szerintem rendesen ismerkedne, randizna, és kapcsolatot szeretne a kiszemeltjeivel. Téged már ismer, ha akarna tőled valamit, jelzett vagy lépett volna már.

Sajnos a legtöbb fiú "barát" (inkább csak haver) pont ilyen mint te. Egyesek még a lepattanóra is várnak. Nem, egyáltalán nem teszel neki szívességet, hogy felajánljod neki, hogy használnád a testét. :D És hál istennek ez a lány elég jó önbecsüléssel rendelkezik, hogy meg se forduljon ilyen a fejében. Ő barátságot akar, azt is ad. Keress lányt szexre (vagy kapcsolatra) másfelé, ha értékeled az ő barátságát.

2023. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj már le kutyába geccc. Ezt annyira rossz volt olvasni kajak megsajnáltalak. :D Szerintem abban a pillanatban ledőlne minden rólad felállított pozitív kép.
2023. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nálam pont fordítva van. Szexkapcsolatnál kevésbé számít a külső. Elég ha megüti az átlagot a csaj, és kedvelem. Úgy döntöttem inkább hagyom az egészet. A baráti viszonyunkat nem dobom el mert jól megvagyunk egymás társaságában, és szerelmes se vagyok belé. Ha ő lép felém akkor nyitott lennék, de ha nem az se baj. Azt mondta volt egyszer szexkapcsolata középiskolában egy sráccal aki olyan haverféle volt neki, de azóta csak egy komoly kapcsolata volt.
2023. máj. 25. 10:00
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen rosszul gondolkozol. Ha egy notol akarsz valamit, akkor ne baratkozz vele. Legyen ismerosi korben, add tudtara, hogy tetszik neked, de a baratkozast el kell felejteni. Informalis kapcsolat, talan ez irja le leginkabb, amit fenn kell tartanod. Ezzel elered azt, hogy barmikor tud nyitni feled, de azt is, hogy ferfiszamban fog tartani. Ha nem jossz be neki, a baratnoivel ferfikent beszel rolad. Azzal teljesen kihereled magad egy no szameben, hogy ott koslatsz mellette az elet minden pillanataban, ez ferfiatlan. Nem nagyon erted te ezt a ferfi es no kozotti dinamikat.
2023. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!