Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan pasival aki külsőre nem jön be nektek? (Csak szexkapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy aranyos csaj ismerősöm akivel az egyetemen összehaverkodtunk. Néha összejárunk cukrászdába beszélgetni mint haverok. Nekem már lassan 2 éve nincs kapcsolatom, ő pedig januárban szakított a barátjával. Egyre jobban kezd tetszeni. Beszélgettünk hogy kinek ki tetszik az egyetemen, mert említette hogy mostmár kedve támadt az ismerkedéshez 4 hónap után. Mondta hogy van két pasi aki aranyos, és elégge bejön neki, de még nem siet sehova, majd ősszel lép. Velük szívesen randizna. Megkérdeztem hogy én köztük vagyok, és mondta kuncogva hogy nem. Azt hittem csak nem meri bevallani, de aztán elmondta ki a két pasi. Szerintetek belemenne sima szexkapcsolatba velem ideiglenesen? Mondta hogy hiányzik neki a szex is és azzal a két palival szokott fantáziálni néha ha rájön este az 5 perc. Nem tudom érdemes szerencsét próbálni vagy nem. Nem akarnám teljesen elüldözni mert jól elvagyunk így is.

2023. máj. 24. 23:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ezt valahogy nagyon rosszul gondoltad, ha egy nő azt mondja, hogy egy pasi nem jön be neki, akkor az pont azt jelenti, hogy a szexet nem tudja vele elképzelni. Tehát barátkozni oké, de testiség már ne legyen. Ha egy nőnek bejössz, akkor az azt jelenti, hogy lefeküdne veled
2023. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%

"Ha egy nőnek bejössz, akkor az azt jelenti, hogy lefeküdne veled"


Nem.

2023. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ilyen lelki szemetesláda voltam, legalább nem cukrászdába, hanem kocsmába jártunk a csajjal, és ő fizette a söreimet!:)
2023. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Miért feküdnénk le olyannal, akinek nem vonz a külseje? Nálam pl ha nem vonz, akkor taszít az érintése is. És nagyon kevés férfi vonz. Egyáltalán nem esne jól vele a szex. Értem, hogy neked lyuk-lyuk alapon megfelel, de a nők nagyon másképp működnek. Ne is mondd neki ezt az ötleted, mert nagyon megalázó, hogy kapcsolatra nem is kéne (pedig barátok vagytok, szóval elvileg kedveled), de azért üríteni jó. Mennyi EQ kell ehhez?
2023. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mikor megkérdeztem tőle van-e számára szimpatikus férfi a láthatáron akivel randizna akkor azt mondta hogy két pasi az egyetemről. Megkérdeztem én köztük vagyok-e és azt mondta mosolyogva hogy "hát bocs de nem". Mondta hogy a szex is hiányzik neki 4 hónap után (17 évesen volt is neki egyszer szexkapcsolata). Ezért gondolkodtam rajta. Nem álltam elő az ötlettel, és nem is fogok, de tegnap megkérdeztem tőle hogy szerinte hol állok külsőre egy 10-es skálán. Azt mondta nála olyan 5-6, de attól még más csajnak lehetek több is.
2023. máj. 26. 13:40
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#25 nálunk nőknél alapból nincs is ilyen tízes skálás hülyeség, ezt a sikertelen pasik találták ki :D


Női szemmel ezt nem lehet értelmezni: vagy tetszik valaki, vagy nem. Vagy lefeküdnék vele, vagy nem. Szóval olyan, mint az informatika, van 0 és van 1.


Ha ráveszel egy csajt, hogy a tízes számrendszerben gondolkodjon, és azt mondja rád, hogy 5-6 vagy, akkor te a csajnál 0 vagy, mert nem tetszel neki és kész.


(Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy emberileg egy nulla vagy a szemében, mert biztos sok tulajdonságodat értékeli, meg sok dolog miatt kedvel.)


Ha valahogy elérnéd, hogy vonzódni kezdjen hozzád, akkor 0-ból 1 lennél számára. Erre elég sok példa van, van hogy valakit hosszabb idő után veszünk csak észre. De ha most így lefeküdne veled, az a ráfanyalodásnak egy elég megalázó példája lenne.

2023. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

"Erre elég sok példa van, van hogy valakit hosszabb idő után veszünk csak észre."


Októberben kezdtünk el beszélgetni, és lassan fél éve sütizgetünk, koktélozunk majdnem minden héten. Van hogy jobban elbeszélgetünk mint egyes férfi barátaimmal. Számomra ő az elején olyan so-so volt kinézetre, de később egyre jobban kezdett tetszeni. Ha szépen öltözködik, beállítja a frizuráját, stb, akkor határozottan szépnek, és dögösnek találom. Sokat mozog, ahogy én is. Sok a közös bennünk.

2023. máj. 26. 22:44
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nem akarok sértő lenni, de nagyjából úgy képzeld el, hogy a csaj úgy tekint rád, mint bármelyik barátnőjére. Szóval jól elcseveg veled, de nem tekint téged potenciális párnak
2023. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!