Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megmenteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megmenteni ezt az elmérgesedett kapcsolatot? (Lent)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival, akivel csókig jutottunk.

A 16 év korkülönbségre hivatkozva 2 hónap után szakított velem.

Azóta gonoszkodik, beszólogat, morgolódik... egyre feszültebb, mérges.. minden is zavarja. Már én is frusztrált vagyok.


Azt elmondta, hogy szexuálisan még megmozgatom.


Nagyon szeretném ha rendbe lehetne valahogy hozni a kettőnk közötti jó kapcsolatot, de nem tudom nőként hogyan kezdeményezzek!?



2023. máj. 25. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg ennyire nem értékeled önmagad, hogy hagyod egy ilyen jöttment senkiházinak, hogy szórakozzon veled, és egyáltalán még szóba állsz egy ilyen egyeddel? Ennyire nem lehet rossz a felhozatal a férfiakból manapság, hogy egy ilyenre rálegyél fanyalodva-de most komolyan..
2023. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd a francba. Ne abból indulj ki, hogy a sorozatokban a párok közt mindig dráma van, a való életben nem így kell működnie.

Keress egy igazán hozzád illő srácot.

2023. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért akarod megmenteni?


"Azóta gonoszkodik, beszólogat, morgolódik..."


Ha együtt lennétek és neki valami nem tetszene, gonoszkodna és cseszegetne. Ez neked tényleg hiányzik?

Szerintem nem érdekled komolyabban, de reménykedik egy dugásban.

2023. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megdugna, de ennyi, ugyanúgy morgolódna, akkor miért nem hagyod békén?
2023. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha most mérges, akkor mi lesz később, ha csinálsz is majd valamit?
2023. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Elárulom :falhoz fog vágni kb., ha kitartasz mellette és lesz egy komolyabb vitátok.Persze majd ezt is úgy forgatja,hogy a te hibád...Szóval,én a jelenlegi eszemmel inkább hagynám.Írom momdeut egy tizenhét évvel idősebb pasas volt,, bohóca" - ként.
2023. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*jav. : írom mindezt
2023. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, és ezen nincs mit javítani. Küldeném a fenébe.
2023. máj. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok, ergo nem kell szóba állni vele.
2023. máj. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mit akarsz megmenteni? Azt szeretnéd hogy napi 24 oraban morogjon neked mindenért amit csinálsz?


Ennél még egyedül is sokkal jobb.

2023. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!