Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy nőbe nálam jóval idősebb. De nincs se gyereke se családja saját lakása van..

Összeveszett velem márciusban most idén de tavaly nyáron is, csak akkor októberben kibekultunk és úgy volt végre hogy egyutt töltjük a nyarat.

Sose nxaraltam senkivel.

Erre valamiért összeveszett velem én még mindig arra járók ahol O lakik.

És nem tudom elengedni. Sosem volt barátnőm korábban ésde már a az ismerkedés is nagyon nehezen megy. Már szolt az ottani gondoknak is hogy nem menjek oda különben ez is ez lesz. Én csak nézem ezt a nőt de nem zaklatom. Hogyan lehet elengedni? Nekem nincsenek haverjaim se barátom csak a szüleim de ők már öregek.


2023. máj. 26. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert magányos vagy, ismerkedj emberekkel, barátokat szerezz és nem leszel az, foglald le magad, azt akarod, hogy feljelentést tegyen?
2023. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1es: nem tudok hol ismerkedni. Erősen intorvertalt vagyok meg egyéb problémáim is vannak nagyon nehezen bízok meg emberekben. Ez 30 évesen nem igen fog változni.

Nem fog feljelentést tenni mert egy csomó dolgom nála maradt, meg úgy volt össze költözunk. És a tárgyi dolgaimat sem adja oda. Szóval tudja hogy nekem is van utokartyam ha feljelntene. Viszont én szeretem őt, és egy csomó mindent terveztünk közösen..

2023. máj. 26. 14:04
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Volt köztetek egyáltalán valami?
2023. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Volt. O azt mondta barátság de mindig kérte fogjam meg S segget meg ez még az. Én tekintem ezt csak barátságnak. Március 14en találkoztunk utoljára. Azóta van ez.
2023. máj. 26. 14:06
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor ez amolyan se veled, se nélküled?

Mert akkor inkább hagyd.

2023. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a lakása körül mászkálni és nézni az hatborzongató. Ez megszállottság, nem szerelem. Ne csodálkozz, hogy már a holmiaid miatt sem akar veled találkozni! Pszichó vagy, ha kémkedsz utána. Baszki én is introvertált vagyok, én sem jarok nyaralni, de mégsem őgyelgek az exem lakása körül és nem csorgatom a nyálamat sírva, hogy nem tudom elengedni. Ő el tud, tovább lépett, hagyd békén! Ne zaklasd, kerüld el jó nagy ívben!
2023. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem őt nem tudom elengedni..hanem a sok pénzt amit kért tőlem. 1 éve ismerem őt. Én kerestem havi 400 ezret abból mindig neki adtam 200 ezret. Mert hogy neki nincs állandó munkája meg nem nem veszik fel dolgozni. Ha az egy évet kiszsmoljuk kb szünetekkel együtt kb 1 millió 400 ezret rakoltottem. Tehát anyagilag is lehúzott nem csak erzelmileg
2023. máj. 26. 14:22
 8/18 anonim ***** válasza:

Fú, utólag akkor futhatsz a pénzed után, hisz önként lapátoltad neki.

Nem is értem, miért ő kell neked ezek után. Az, meg hogy leskelődsz utána, elég beteg.

2023. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy beteges. De beleltem magam hogy nyaralni megyünk meg strandra meg kirándulni nagyon örültem neki. Aztán semmi. Csak moziban voltunk kajálni amit szintén én álltam télen.
2023. máj. 26. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Jól van az neked, ha pénzelted szex reményében.
2023. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!