Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy nőbe nálam jóval idősebb. De nincs se gyereke se családja saját lakása van..

Összeveszett velem márciusban most idén de tavaly nyáron is, csak akkor októberben kibekultunk és úgy volt végre hogy egyutt töltjük a nyarat.

Sose nxaraltam senkivel.

Erre valamiért összeveszett velem én még mindig arra járók ahol O lakik.

És nem tudom elengedni. Sosem volt barátnőm korábban ésde már a az ismerkedés is nagyon nehezen megy. Már szolt az ottani gondoknak is hogy nem menjek oda különben ez is ez lesz. Én csak nézem ezt a nőt de nem zaklatom. Hogyan lehet elengedni? Nekem nincsenek haverjaim se barátom csak a szüleim de ők már öregek.


2023. máj. 26. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi ostoba vagy. Kéred a szemüvegem, hogy tisztán láss?
2023. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szex nem volt.
2023. máj. 26. 14:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha még szex se volt, akkor még ostobább vagy, mint hittem.

Pajti, ki voltál használva nagyon csúnyán, de ezt írtad is, hogy tudod. Ne értékeld már ennyire alá magad, legyen benned tartás, különben csak rád fognak taposni mindig.

2023. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Se szex se csók. Se semmi
2023. máj. 26. 14:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Fú, ne fokozd kérlek, mert már a hajamat tépem ki szálanként, hogy ilyen sügér hogy lehet valaki🤣


Következő mi lesz? Hogy még nem is beszéltetek?

2023. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaj te vagy az Lükike, ugye?


Még mindig rajta nyígsz? Felejtsd már el!

2023. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első és nem is az utolsó, aki ráfizetett egy kapcsolatra. Bocs, hogy megkérdezem, de neked mi bajod van? Azt írtad, beleélted magad, hogy mentek kirándulni, meg strandra. Ebben ki akadályoz meg? Menjél kirándulni, meg strandra, meg ahová csak eszedbe jut, vagy van kedved. Mit gondolsz, más ember, aki egyedülálló hogy nyaral, szervez programot, meg kirándul? Az én barátaim mind családosok, nem érnek rá velem bulizgatni. Holnap pl. csomagolok magamnak elemózsiát, felülök a vonatra és elmegyek a Balatonra. Kora reggel megyek, 2 óra alatt ott vagyok-még nem döntöttem el, hogy melyik településen, de várost nézek, kirándulok, a parton iszom egy pohár bort, aztán este hazajövök. Ehhez nem kell senki.

Ne sajnáld magad tovább! Hagyd azt a nőt, éld az eleted!

2023. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legyen ez egy tanulság számodra, utólag már nem igazán tehetsz semmit. Se a kapcsolatotokkal, se a pénzeddel.

Máskor meg ne osztogass pénzt idegen nőknek, főleg úgy hogy nem is volt közöttetek igazán semmi..

2023. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!