Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak velem van a gond hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van a gond hogy akkor érzem magam értékesnek ha valaki költ rám?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szóval, ha veszek neked egy fagyit akkor értékesnek érzed magad?


Fura.. vagy mire gondolsz?

2023. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Attól még nem. Mondjuk legyen az nyaralás, vacsora, ruha, lakbér...
2023. máj. 26. 17:42
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Jó persze.. lakbér.. örömlány vagy, hogy ilyeneket mondasz?


Mert a ruha egy kapcsolatban elmegy még korai szakaszban is, a vacsora pedig tök alap dolog, ha randizol.. de azért a lakbér? Nem hiszem hogy sok más esetben fizetik csak úgy ki mások a lakbérét bárkinek is.

2023. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak veled van, de az biztos, hogy ez gond. Sőt egyébként szerintem kifejezetten sok lánnyal van ez most. Abba kéne hagyni a Tiktokot, instagrammot, normális barátokat keresni, nem olvasni annyi sz**t, nem utánozni a többieket, elmenni egy pszichológushoz és valószínűleg nem történne ez. Ne élj ennek az érzésnek, mert biztos nem leszel boldog, az emberi psziché nem így működik. Kérj segítséget ...
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyet nem értékesnek nevezik, hanem r.bancnak.😁
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4: szerintem is ezt kéne...:(
2023. máj. 26. 18:12
 7/21 anonim ***** válasza:

Inkább azt kene megtalálnod, miért érzed így. Aztán lehetne változtatni rajta, hogy a jövőben ne így ítélte meg egy kapcsolat komolyságát önmagában.


Nyilván a maiak véglet a sóherkedés, amikor vki fillerbszo és kisebb tételeket is befelezget állandóan.. meg ki hogyan szocializálódtunk ugye. Mi volt otthon a minta? Mert pasiban is van akit nem zavar ez, de az átlagos férfiakat többnyire igen. - és én megértem…


Példa: egyik barátnőm hosszú ideje panaszkodik a párjára, kapcsolatára. Pedig előtte -elég nagy…- áldozatot is hozott érte, de vmi sosem jó.. aztán a kínlódás közepette ő is kijelentett egy olyat, hogy nem dolgozik (önszántából most majd pihenni akar), és hogy reméli a pasi fizeti addig neki az albérletet.


Én meg csak pislogtam... el sem kezdem hol itt a gond, miért nem várnám ezt el elsődlegesen mástól.. plane ha eleve érzi mind2 hogy xar a kapcsolat. Ezt úgy írom, hogy az én kapcsolatomban is volt olyan, hogy a párom adott bele épp többet, mikor munkát kerestem. Na de én ezt se nem elvártam és jelentettem így ki, se nem doltem hatra..


Ha neked ez fontos, olyan pasik között keresgélj, de azt elárulom, hogy attól hogy valaki jól keres és emiatt nem érdekli a pénz és költ rád, ez nem jelenti ám azt, hogy meg is becsül téged vagy nem cs€sz át…

2023. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor sem várnátok el a lakbért ha a párotok 2x 3x többet keres?
2023. máj. 26. 18:18
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


Tényleg írd már le, milyen volt a szüleid kapcsolata.

2023. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Te annyira vagy nő mint ennek a kérdésnek a kiírója:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Azért írtad ki hogy szidjanak, de több túl empatikus válasz érkezett és most már szinte könyörögsz hogy r.bancozzanak le (#8).

Szánalmas.

2023. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!