Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak gyorsabban tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak gyorsabban tovább tudnak lépni, vagy ez inkább csak általánosítás?

Figyelt kérdés

Másfél év után 1 hónappal ezelőtt zártunk le egy elég viharos kapcsolatot. Volt benne sok vita, de nagyon sok szép emlék, közös dolgok, amikben főként én segítettem őt, kicsit mondjuk toltam előre. Azóta nincs kontakt, csak minimális, az is arról, amiről muszáj (közös ügyek). Tudom, mindenkinek megy tovább az élete, de hirtelen ért véget, ő szakította meg, mert nagyon megharagudott rám, összevesztünk. Egyik oldalról jogos, de nem ilyen szinten. Azóta őt már láttam mással sétálgatni, buliban is ölelgeni mást, mi meg úgy mentünk el egymásmellett, mintha nem ismernénk egymást. Én nem haragszom, de nem is keresem őt. Csúnyán váltunk el sajnos. Ő sem keres már engem. Én nem vagyok túl rajta, szerintem jó ideig nem is leszek még, de kíváncsi lennék, hogy a férfiak hogy """működnek""". Gyorsabban tovább lépnek, vagy eleinte érzik jobban magukat?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2023. máj. 31. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem úgy kiábrándult belőled, hogy tovább lépett, de érlelődött benne az érzés jó ideje. Mondhatni, feltételezhető, hogy egy ideje nem szeretett, ki szeretett belőled, akkor könnyen megy a továbblépés.


Ha csak úgy hirtelen történt volna, mint a te esetedben, akkor bánkódna biztos (még akkor is ha mással kavarna).

2023. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Leginkább kontrollált, introv. érzékenyebb illetőkre igaz az, hogy előjel nélkül megszakítják a kapcsolatot visszafordíthatatlan módon.

Darabig tűrnek, az irányító fél meg nem veszi észre a jeleket, vagy nem akarja észrevenni, végére nem érti, mit rontott el.

Persze értené, ha őt is bántaná hasonló vita, mint amiben az érzékenyebb fél sérül.

Nem vagyunk egyformák.

2023. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás, mint itt a kérdések fele gyk-n.

Ezek szituáció függőek. Nyilván ha nőként én szakítok és már a hátam közepére nem kívánok valakit, akkor én hamarabb 'túllépek' mint ő...

2023. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kivel
2023. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig annak konnyebb, aki szakit. Ferfikent eleg gyors tud lenni a folyamat, mert racionalizalhatoak az elonyok, plane ha volt egy jokora megfelelesi kenyszer a kapcsolatban. Azok szoktak visszakuncsorogni magukat, akiknek nem jott be a szamitasuk.
2023. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Ja hát nem tudom de nekem minden srác előadta már hogy milyen gyorsan túllépett rajtam vagy ha csak barátok voltunk akkor máson. Aznap vagy max 3 nap alatt mindenki túl volt. Persze. Aztán az egyik ilyennek szóbahoztam a volt nőjét és kiakadt hogy én mit beszélek róla hiszen neki annyira fáj ez még... két órával ezelőtt meg mondta hogy már rég túl van rajta...


Amúgy engem ez rendesen felcsesz. De tényleg. Rángatni kezd az ideg, amikor kioszt valami pali hogy velem komoly bajok vannak ha 4 hónap kellett a túllépéshez, bezzeg ő neki elég volt pár nap az exénél. Meg úgy állítják be, hogy ez férfi dolog, nekik ez egyből megvan, csak a nők ilyen szerencsétlenek. Miközben egymillió százalék, hogy aki tényleg szerette a párját, ő is szenved pár hónapot. Aki nem, az nem volt szerelmes. Ja de ezt is divat mondani, igen együtt voltunk évekig de sosem voltam szerelmes :D Perszeeee.

2023. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!