Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzitek magatokat ma?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap fáj a fejem, 3 napja a torkom. Ezt leszámitva minden oké köszi


De ez hogy jön a felnőtt párkapcsolat kategóriába?

2023. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem is fáj a fejem, tegnap sokáig filmeztem, de lehet, hogy front van. Most nagyon várom, hogy vége legyen a munkának, húzós volt a hét. De örülök, hogy végre esik az eső.
2023. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap este fajt a fejem, valoszinuleg az esot ereztem. Ezt leszamitva jol, igaz meg tul kell lennem egy vizsgan ma.
2023. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatosan, végre péntek, javíthatok a délután folyamán meg 2 szünetmentest és 2 iFOS-t. ^^


+ egy nyomtatót.

2023. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát....élek.
2023. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon jól. Két napja volt egy kalandom arra sokat gondolok, mert jó volt. De közben odavagyok egy barátomért aki csak barátként tekint rám az meg azért fáj.


De ezt leszámítva minden király.

2023. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1-es nem terveztem és nem is látom hogy, a felnőtt párkapcsolatok kategóriába lenne. Ha mégis valami folytán ott van bocsi :D . Egyébként nekem is fáj a fejem lehet valamilyen front van.
2023. jún. 2. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Óriási jégeső van felénk.
2023. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megyek edzeni, emiatt boldog vagyok :) meg amiatt is, hogy rád gondolok ☺️
2023. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán jól, mert a szokásos, berögzült módszereimet követem, így továbbra is távol maradok az emberektől.
2023. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!