Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az INFP lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az INFP lányok alkalmatlanok egy érett párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Volt már dolgom egy jó pár INFP lánnyal és mindegyiknél ugyan az volt a probléma és arra a következtetésre jutottam, hogy ők alkalmatlanok egy érett párkapcsolatra.


Úgy vettem észre ők csak úgy léteznek a világban és kész, nem számít semmi. Mint egy elveszett művész vagy hippi. Csak élvezni akarják az életet ami ezzel nincs is gond, csak hát egy érett párkapcsolat gondokkal is jár. Elmenekülnek a nagy döntések és problémák elől. Nem akarnak foglalkozni valós gondokkal. A függetlenségre való hajlamuk miatt a kompromisszum szó náluk "korlátozás", ergo már nem fogja élvezni a kapcsolatot mert nem azt csinálhatják amit szeretnének. Ez kihat szinte mindenre, a háztartásra, pénzel való bánásra, szabadidőre. Nagyon eltávolodnak az ideáloktól és a társadalmi normáktól, ami számukra normális lehet az egy érett párkapcsolatban teljeséggel elfogadhatatlan. Az ártatlanságuk és naivságuk fogja. Nem tudják beleképzelni magukat mások helyzetébe és úgy vélik a világ és a benne lévő emberek, ugyan olyan gyönyörűek és jók amilyennek ők gondolják. Az idealizálásuk miatt egy idő után mindig csalódottak lesznek, ami kihat az élete bármely területére.


2023. jún. 2. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

nem aszerint alkalmas valaki párkapcsolatra, hogy az MBTI és a többi kétséges teszt milyen betűkombót dobott neki

és nem is aszerint, hogy te ehhez a betűkombóhoz milyen kliséket rendelsz

2023. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
#1 jaj ne legyél már ilyen szkeptikus. Ez nem egy random betűkombó, hanem a személyiségjegyeid. Nem olyan, mint a horoszkóp, hisz te magad töltesz ki tesztet és az alapján kapsz eredményt, személyiségleírást. Ez nem valami humbug😀Ennek megfelelően nyilván lehet általánosítani is adott típusokról, mivel sok dologban hasonlítanak.
2023. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én INFJ vagyok és lehet, hogy csak egy betűben terek el az exeidtol, de ennek a totális ellentéte vagyok :D
2023. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én INTP vagyok és én is csak egy betűben térek el tőlük, és szintén totális ellentéte vagyok :D
2023. jún. 2. 17:09
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, de szerintem nem az INFP-hez illesz a legjobban, nem ? Mármint az mbti szerint
2023. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az MBTI szerinte tényleg nem illünk össze, viszont más típusoktól is hallottam, hogy nem könnyű az INFP-vel egy komoly kapcsolat.
2023. jún. 2. 17:19
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez kb horoszkóp.
2023. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"Nem olyan, mint a horoszkóp, hisz te magad töltesz ki tesztet és az alapján kapsz eredményt, személyiségleírást. Ez nem valami humbug😀Ennek megfelelően nyilván lehet általánosítani is adott típusokról, mivel sok dologban hasonlítanak."

olyan mértékben leegyszerűsíti a valóságot és annyira rosszul ismételhető (néhány hét eltéréssel sokaknak más jön ki), hogy gyakorlatilag vehetjük humbugnak.

de a multicégek HR-esei valóságos orgazmust élnek át tőle.

2023. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6 tök hülye vagy, ha ez alapján döntöd el, kivel passzoltok össze
2023. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam hogy ez alapján döntöm el?
2023. jún. 2. 17:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!