Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap munkahelyre menet az egyik kolléganőm is ugyanazon a buszon ült,mint én.Tele volt a busz,felajánlottam neki a helyemet,de nem élt vele.Mikor leszalltunk,megdicsert,hogy aranyos vagyok,meg ot percig beszelgettunk,kozben mosolygott ram.Mikor mindketten mentunk a sajat helyunkre,jo munkat kivant
2023. jún. 2. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt, hogy nem egy tuskó.
2023. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Udvarias, kedves, aranyos lány, egyelőre ennyit jelent...

Aztán a többi majd kialakul, bár természetesen ehhez neked is udvarolnod kell, neki meg viszonoznia az érdeklődést.

Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy meghívod egy kávéra, vagy meginvitálod közös ebédelésre, ez még nem is tolakodó szerintem, de első lépésnek pont jó! Szorítok! 😊

2023. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi plusz dolgot nem jelent, csakis a szokásos small talk ment.
2023. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!