Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem érdekelt valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem érdekelt valamelyik exetek a későbbiekben?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Volt, akivel tartottam a kapcsolatot, mert emberileg érdekelt. Sokáig együtt voltunk, szóval azért az évek, azok évek.

Szexuális téren volt több exem is, akikkel egy ideig még összejártunk, de komolyan szakítás után egyikük sem érdekelt.

Nem jönnék össze exel. Nem ok nélkül lett vége. A bizalom már nem működne.

2023. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Volt, akin nem tudtam túljutni évekig. Újra együtt vagyunk és jobb, mint valaha.
2023. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem. Semlegesek lettek attól kezdve, hogy kimondom, vége.
2023. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet kérdezni? Itt? :D :D :D


Ne viccelj, mindegyik érdekel. Míg meg nem házasodik és szül másnak, arra gondolok, hogyan jöhetnék vele össze újra.

2023. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy azért nem érdekel mert már másfél év telt el a szakítás óta.Eleinte még vágyakoztam utána sokáig de mostmár teljesen semleges.Találkoztam vele az új pasiával meg a baráti körével,semmit nem éreztem mikor ránéztem.Ami volt elmult,már dugásra se feltétlen kéne pedig még sokáig vágyakoztam utána... 27/F
2023. jún. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Lezártam, nem véletlenül lett vége. Egy volt csak, akin nagyon nehezen jutottam túl, de aztán őt is töröltem.

N

2023. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Az igazi mindent elfeledtetett, elhomályosított. Az ex sehol se ér fel vele.
2023. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány,aki eléggé megbántott, de a mai napig eszembe jut. Elég nehezen tettem túl magam rajta és közben lett is valakim. De miután megszakítottunk minden kapcsolatot,eléggé magam alatt voltam. Próbáltam ismerkedni 1 évig aztán beletemetkeztem az edzésbe és a munkába.

Ez több, mint 10 éve volt. Szerintem azóta meg is házasodott.

2023. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem jönnék össze újra egyik exemmel se, hiszen valamiért szakítottunk, nem passzoltunk.

Viszont volt olyan, akivel a szakítás után még szexeltünk időről-időre. Most már ezt se csinálnám, értelmetlen volt.

2023. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen nem érdekelt, tovább léptem!!
2023. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!