Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes felkeresni az exet?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni, hogy olyanok NE írjanak, akik olyan tanácsokkal látnak el, hogy "engedd el végleg". Nem teszem ezt meg. Ő sem engedett el, amikor én akartam szakítani vele, sőt erősen nyomult.


Szóval a lényeg az, hogy most fordult a kocka. Most ő szakított velem, és látni sem akar. Ezt természetesen megértem. Viszont szeretnék még beszélni vele. Ezzel kapcsolatban azonban szükségem lenne tanácsra, hogy mikor érdemes keresni. Vannak, akik rövidebb időpontokat javasolnak (pl. 3 hét), másol hónapokat, pl. fél év).

A mi kapcsolatunk hónapokig tartott, és különleges volt. Mély nyomot hagytam benne, ezt ő is tudja, és elismeri, de ezt nem részletezném. Ezért is lenne fontos, hogy beszéljek vele. Ha nem is járunk egyelőre, legalább egy olyan viszonyt alakítsunk ki, ahol normálisan tudunk kommunikálni.


Egy pasi.


2023. jún. 15. 05:59
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

#6


Nem vagyok képtelen a fejlődésre. Tudom, hogy oda kell figyelmi más érzéseire, fel kell ismernem a hibáimat stb. És ezt szeretném is. De ezzel a témakörrel Dunát lehetne rekeszteni, annyi ilyen önismereti anyag van.

Ezért ez nem érdekel, mert ennek utána tudok nézni.


Az érdekel, hogy mennyi idő után kereshetem fel a lányt.


Úgyhogy ha nem tudsz erre a kérdésre válaszolni, akkor ne írj ide.

2023. jún. 15. 06:22
 12/47 anonim ***** válasza:
80%

11 Na jó segítek, de ha nem mondasz igazat, akkor nem fogok:


Mit tettél, ami miatt befejezte veled a kapcsolatot?


Ha csak hazudnál, akkor ne is válaszolj.

2023. jún. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

#10


Köszönöm a választ.


Igen, én is hónapokban gondolkodom.


Volt már olyan nő, aki világossá tette burkoltan, hogy nem kíván többet látni, aztán 1 év után, mikor összefutottunk, én bújtam tőle el, ő meg jött oda hozzám, hogy mi van velem, még kedves is De az nem párkapcsolat volt, hanem egészen más.


Szóval az idő tényleg képes rendbe tenni az érzelmeket.

1 év hosszú idő, de ha ennyit kellene várnom, akkor várnék. Hiába volt pár hónapos ez a kapcsolat, ez nem egy sima párkapcsolat volt, hanem nagyobb jelentőségű. Ezért beszélnem kell még vele.

2023. jún. 15. 06:29
 14/47 A kérdező kommentje:

#12


Nem akarom részletezni, mert ő is olvassa ezt az oldalt.

Sok volt a negatívum.

2023. jún. 15. 06:31
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért akartál szakítani vele anno? Megoldódott? És ő miért?
2023. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
84%
Ha én megmondom valakinek, hogy nem akarom látni többé, akkor nem akarom látni, és amennyiben ezt nem érti meg, esetleg elkezd keresni, eljön a lakásomhoz, stb., akkor feljelentem.
2023. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
85%
Le sem írod, mi a baj - bocs, tök gáz vagy :D Érthető, miért szakított veled... pl mert vele is 0 kommunikáció volt? :D
2023. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
30%
16 Maradj már magadnak az örökös feljelentgetéseiddel. Borzalom. Mindig a legnagyobb hunyó a feljelentgető, meg aki ezzel fenyegetőzik. Katasztrófa.
2023. jún. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

14 A mésik embernek muszáj éreznie, tudnia, hogy változtál. Cselekedetben, nem szövegben, akkor, talán akkor lesz lehetőséged. Szerintem.


De ha házas az illető nő, akkor felejtsd el a párkapcsolatot.Maximum kommunikációban gondolkodj.

2023. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
29%
#18: mi van, nem tetszik a szekuláris állam, valláskárosultka? Akkor el lehet húzni a Közel-Keletre.
2023. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!