Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes felkeresni az exet?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni, hogy olyanok NE írjanak, akik olyan tanácsokkal látnak el, hogy "engedd el végleg". Nem teszem ezt meg. Ő sem engedett el, amikor én akartam szakítani vele, sőt erősen nyomult.


Szóval a lényeg az, hogy most fordult a kocka. Most ő szakított velem, és látni sem akar. Ezt természetesen megértem. Viszont szeretnék még beszélni vele. Ezzel kapcsolatban azonban szükségem lenne tanácsra, hogy mikor érdemes keresni. Vannak, akik rövidebb időpontokat javasolnak (pl. 3 hét), másol hónapokat, pl. fél év).

A mi kapcsolatunk hónapokig tartott, és különleges volt. Mély nyomot hagytam benne, ezt ő is tudja, és elismeri, de ezt nem részletezném. Ezért is lenne fontos, hogy beszéljek vele. Ha nem is járunk egyelőre, legalább egy olyan viszonyt alakítsunk ki, ahol normálisan tudunk kommunikálni.


Egy pasi.


2023. jún. 15. 05:59
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

#40


Nehéz helyzet.

2023. jún. 15. 08:44
 42/47 anonim ***** válasza:
#41 Igen.
2023. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább éveket mondanék. 3-4 év múlva. Bár akkor már nem kizárt, hogy neki már lesz valakije. De ha független lenne sem biztos, hogy szóba állna veled. Az is lehet, hogy ez idő alatt meg neked lesz valakid.
2023. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
85%
A világvége után, amikor már minden elpustult két nappal később.XD
2023. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
53%
Keresd hetente egyszer, ha már nem érted meg, hogy vége. Rámenősködj, menj az agyára. Sok szerencsét!
2023. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
49%
41 Ne hagyd magad lerázni a lány által, legyél ott a közelébe amennyit csak tudsz, segíts neki bármiben. Kommunikációtok ne 1 héten 1x legyen..A cselekedeteid fogják valósan meggyőzni őt, hogy változtál kérdező.
2023. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
76%
Hm, csodás. Kölcsönösen toxikus és bántalmazó kapcsolat fenntartására kérsz tanácsot. Hát bocs, de ilyenben miért segítsünk?
2023. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!