Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond vagyok, ha ezért szakítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok, ha ezért szakítok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megindokolni, hogy miért, de úgy érzem, hogy nem kizárólagosan csak én vagyok a barátnőmnek, komolyan nincsen rá magyarázatom. Abból indulok ki, hogy korábban éreztem azt is, hogy megcsaltak és utólag derült ki, hogy valóban. Szoktam a megérzéseimre hallgatni és általában bejönnek.


Egyébként a kapcsolat okés, de ez az érzés megjelent bennem.


2023. jún. 15. 12:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A megérzések lehetnek csalókák, hiszen a paranoid emberek is egyértelműen érzik, tapasztalják a kényszerképzetük jeleit, mégsem feltétlen valósak. Sőt, hát igazából azért paranoidok, mert nem valós dolgoktól félnek:D

Ez most egy szélsőséges példa volt, de a lényeg az, hogy az ember bizony tévedhet.

2023. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy azt hidd, hogy mással majd jobb lesz. Valószínűleg mással is ugyanezt fogod majd érezni.
2023. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Na, itt a másik... Rólam is folyton azt vizionálja a párom, hogy biztos csalom őt, más férfiakkal. Szerintem nincs így (tényleg nincs így), szerinte igen. Mert ő úgy érzi.


Na, hát ennyit a megérzésekről.

2023. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Valami biztos nem okés, ha benned ez ennyire munkál.

Az is lehet, hogy te nem vagy okés. Ebben az esetben nem csak most cseszed el a jó kapcsolatot, de a következőket is, amíg te helyre nem jössz.


Ettől függetlenül a szakításhoz elég ok, hogy te szakítani akarsz. Te lehet, hogy meg fogod bánni. De a barátnőd őszintén szólva jobban járna. Már abban az esetben, ha ártatlan.

2023. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyan bizalmi probléma, ami 2 oldalról jön.

Első sorban lehet azért érzed így mert már volt ilyen és bejött, most pedig nehezen bízol meg benne is. Tehát lehet hogy csak magaddal játszol és feleslegesen stresszeled magad.


Másképpen pedig be kell valljam, tapasztalataim alapján legtöbbször alapja van annak ha az emberben ilyen érzések járnak, kelnek. Tehát ha nem is tűnik fel semmi különös, tudat alatt észre veszed a jelzéseket, a változásokat amiket a másik küld feléd akarva akaratlan.


Ezt csak te tudod eldönteni. Szerintem az első amit gondolj át, hogy szereted-e egyáltalán annyira amennyire szeretnéd. Mert lehet azért is bizonytalan az ember, mert nem érzi a megfelelő kötődést, és úgy érzi mintha a másik is így érezne. Ebből kifolyólag érezheted így magad pl...


Nem mondom, hogy ezt egy beszélgetés megoldja... igazából te tudod kiismerni, a viszonyról kettőtök közt te tudsz pontos képet alkotni. Maximum annyit tudsz tenni, hogy kicsit megismered mik a tervei rövid és hosszú távon, akár veled is. Nyomozgatnod kár, mert csak ideges lennél, és ha akarna úgyis át tudna verni.


Ha úgy érzed folyton bizonytalan vagy, és ez csak vele fordul elő (tehát ha másban jobban meg tudnál bízni) akkor valahogy lépj ezen túl. De ha kicsit úgy érzed ez inkább a múltbeli sérelemből fakad, nem árt kicsit átlátnod a helyzeteteket mielőtt meghozol egy döntést.

2023. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Most nem arról volt szó, hogy bolond valaki, bocsánat. Korábbi partnereimnél nem volt ilyen! Vagyis.. megéreztem azt, hogy megcsalt és onnan már nem volt rendben a kapcsolat és rá pár hónapra derült ki, hogy két palival is.
2023. jún. 15. 12:39
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Ennyire nem bízol benne? Vagy ennyire nem lehet erről beszélni vele? Tisztázni vele, hogy más is járkál-e a puncijában?
2023. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Miből érzed, hogy valami nem oké?
2023. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerezz bizonyítékot, aztán dönts az adatok alapján.
2023. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért annyira naív nem vagyok, hogy felhozom a témát és majd ha igen akkor elmondja, hogy igen, ha pedig azt mondja, hogy nem.. igazából szerintem az érzésem akkor sem változna meg és csak ártana a kapcsolatnak, ezért nem tartom jó lépésnek beszélni erről.
2023. jún. 15. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!