Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond vagyok, ha ezért szakítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok, ha ezért szakítok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megindokolni, hogy miért, de úgy érzem, hogy nem kizárólagosan csak én vagyok a barátnőmnek, komolyan nincsen rá magyarázatom. Abból indulok ki, hogy korábban éreztem azt is, hogy megcsaltak és utólag derült ki, hogy valóban. Szoktam a megérzéseimre hallgatni és általában bejönnek.


Egyébként a kapcsolat okés, de ez az érzés megjelent bennem.


2023. jún. 15. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
Gyáva alak.
2023. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is keress bizonyítékot, és szembesítsd vele.
2023. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
De most akkor már meg is csalt két pasival? Vagy hogy volt az a komment?
2023. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
A volt nője csalta meg 2 pasival.
2023. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Addig míg nincsenek bizonyítékok addig paranoid vagy.
2023. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész csak rólad szól, neked voltak rossz tapasztalataid, aztán lehet hogy most kicsit lejtmenetben van a kapcsolatotok és egyből kombinálsz?
2023. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a korábbi megcsalás miatt lettél hiperóvatos és bizalmatlan? És most már minden apró jelet fenyegetésnek veszel? Az is lehet, hogy nincs semmi és elrontasz egy egyébként működő kapcsolatot a gyanakvásod miatt.
2023. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen őrlődni. Megcsal - megcsal, nem tudsz mit tenni. Ezért fő a bizalom, anélkül nincs kapcsolat. Én nem tudom elképzelni.
2023. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tegnap nálam volt és a lakhelyén van egy szabadtéri hely, ahol szoktak fellépni és most egész nyáron ott lesznek fellépők. Akkor este láttam egy üzenetet a telefonján ami felvillant, egy srác írt neki, hogy jöjjön. Nem szóltam rá semmit. Ma pedig mondja, hogy majd az egyik barátnőjével mennek arra fele és mivel jegyet már nem tudtak szerezni, de majd valahol a közelben leülnek dumcsuzni vagy átmennek hozzá.

Hát ohm, nem tudom, nekem megfordult a kobakomban, hogy lehet az nem a barátnő lesz.

2023. jún. 17. 16:53
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19# De miért nem te mész vele?

Miért kell megvárni amig más pasi elhívja?

Hívd el, aztán menjetek ketten. Vagy bárhova máshova.

2023. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!