Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek fontos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek fontos férfi vonzó külseje, azok mint gondolnak nőkről akiknek nem?

Figyelt kérdés

Vannak nők akik kijelentik hogy hát "az ő férje nem egy szép ember, de gondoskodik róluk példásan".


Nőknek akiknek fontos férjük, párjuk vonzó külseje, erről mi a véleményük?


Ők ezt elképzelni sem tudják hogy egy ilyen férfivel hogy lehet például szexelni, ha maga a felesége is elmondja hogy a férje nem egy gusztusos jelenség?



2023. jún. 15. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Furának tartom.
2023. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem gondolok róluk semmit, nem az én dolgom, semmi közöm hozzá. Ha ők így boldogok, akkor jól teszi.


Attól függetlenül, hogy a férjemben első perctől vonzott a külseje, és mások szerint is vonzó, nem ez tart össze minket se. 15 év után ő is, én is változtunk. Nagyon régóta nem a külseje miatt szeretem, és a szex se ezért jó. Akkor is ugyanezt érezném iránta, ha betegség vagy baleset miatt eltorzulna.

2023. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát, nem igazán látni olyan nőt, akinek ne lenne fontos a külső. (Hozzáteszem, férfit sem.)

Akit láttam, az aranyásó volt. (A férfi kiadásból meg szexéhes.)

2023. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Hm. Én pl úgy vagyok ezzel, hogy a nagyon előnyös kinézetű férfiak úgy érzem nem passzolnak hozzám. Pedig szépnek tartom magam, de nem extra szépnek. Hasonló tulajdonságokkal rendelkező partnert tudok elképzelni. Aki nálam "magasabb" szinten van, arról nem tudom elképzelni, hogy ő akarna engem.

Ha valaki "alacsonyabb" szinten van, az kevésbé zavar, de legjobb ha nagyjából egyformán rondák vagyunk 😀

Mit gondolok azokról a nőkről, akik maguknál sokkal rosszabb kinézetű emberrel vannak? Semmi különöset, biztosan a férfi egyéb tulajdonságai szuperek számára.

2023. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Mikor még anno hozzáment, hidd el, fontos volt a férje külseje. Hogy közben eltelt 20 év és felkapott 30 kilót, most már nem gusztusos, attól nem hagyja ott, mert gondoskodik róluk. De ma már nem menne hozzá, ne aggódj.
2023. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Számomra kicsit furcsa, de semmi rosszat vagy elítélendőt nem látok a dologban.
2023. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen nők általában szintén rondák/kövérek és nem volt jobb lehetőségük.

Ez csak egy fedő duma, hogy nem számít neki a külső.

Ha tehetné, csak a jó hapsikkal kezdene ő is.

2023. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Itt amúgy miért pontozzák le, ha valaki leírja, hogy a nőknek számít a külső? Ha más kérdésnél arról van szó, akkor meg azt írják a nők, hogy hát alap, hogy számít a külső...
2023. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Nincs véleményem erről. Általában nem gondolkozom ennyire a) engem nem érintő, b) triviális dolgokon.
2023. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Hogy nem veszünk össze legalább senkin. :)

Vannak aszexuális párok is, akiknek a kapcsolatában az intimitás szex nélkül vagy minimális szexszel valósul meg. Én örülök neki, ha ez számukra nem szempont és így boldogok, de nem tartom a magam életében követendőnek, mert más a beállítódásom, én szeretek szexelni, szeretem ezt megélni rendszeresen és aktívan az aktuális szerelmemmel és tovább megyek, képes vagyok élvezni olyannal is, akivel nincs köztünk mély kötelék, csak alkalmi partner. Elfogadom, ha másnak meg ez idegen.



A párkapcsolat célja azzal lenni, akivel egyetértetek abban, hogy együtt lenni jó.

2023. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!