Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es férfiak hazudozása hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak hazudozása hogy 20-as nők most jobban akarják mint fiatalon, ez mennyi férfira igaz?

Figyelt kérdés

HA egyáltalán létezik ilyen akár egy is.


Azt most ne is vegyük számításba hogy azért akarja a 20-as nő mert gazdag, mert az nem vonzalom.


2023. jún. 15. 16:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Én még nem hallottam férfitól ilyet.
2023. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%

Ram nem igaz. Akkor se, most se akarnak engemet a cuki kishuszasok :)



39F incel

2023. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem akarja jobban őket, mint fiatalkorukban.
2023. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akiktől én eddig ilyet hallottam ott ezek nagyrészt pénzen alapuló kapcsolatok voltak. Szóval a faszi vagyont szerzett és a lány pedig vele volt, több vagy éppen kevesebb sikerrel eljatszva azt h szereti. Ami fura volt hogy ezek a faszik néha úgy adták elő hogy ők mostanra lettek kaposak, most nagyon szeretik őket a nők. Egymásnak viszont sokszor full nyíltak voltak. Egyik kedvenc ilyen beszélgetésem amit hallottam egy társaságban, amikor haverjai bekérdezték a faszit hogy miért van ezzel a csajjal, mert h a csaj kva buta (nem az én véleményem, ők mondták én nem ismerem). És annyit mondott a fickó hogy sokat dolgozott, mostanra megvan a pénze, megengedheti magának és annyit megérdemel ezek után hogy nagyon jó nője legyen (ilyen instamodell volt a lány). Szóval ez kicsit inkább egy ilyen tudatos szerződéses megállapodás.


Szóval ez a 40 év felett nagyon kapos a férfi elmélet azért elég sok összetevős, nem is minden az aminek látszik. Persze vannak férfiak akik valóban nagyon jól néznek ki akkor is és nincs szükségük egyéb materiális segítségre.

2023. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a legtöbb esetben az ő hazudozásuk (nyilván van kivétel). Azt még simán elhiszem, hogy jobban néznek ki, mint 20 évesen, azt is, hogy sokkal több nőnek (sőt, több CSINOS nőnek) tetszenek, de azt nem, hogy 20 éves lányoknak. Inkább 30-40 körüli nőknek. Alapból nem tartom normálisnak, ha egy 40 feletti férfi 20 éves lányokra hajt, és közben undorító megszólalásai vannak olyan nők felé, akik elmúltak már 30 évesek.
2023. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Semennyire. Persze lehet ilyen kapcsolat, de ott vagy a pénze miatt van vele vagy a férfi jól tartja magát. Itt viszont bizonyára fiatalabb korában is sikeres volt, nem azért lett huszonéves barátnője, mert 40 lett. Meg ha lett is sikere, nem több, mint korábban. Úgyhogy ettől senki ne várja a csodát.
2023. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én csak lóvés "vonzalomról" tudok, valódi az én környezetmben nem létezett/létezik.
2023. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Ez baromság. Igenis létezik olyan jóképű, magát jól tartó, magas/sportos, stb. 40-es férfi, aki őszintén tetszik huszonéves nőknek. Mint ahogy fordítva is létezik 40-es nő, aki őszintén tetszik huszonéves férfiaknak. Nem tudom ezen mit olyan nehéz elhinni. Az a baj ti most itt az átlag alatti vagy átlagos 40-eseket képzelitek el, nem pedig az átlag felettieket, pedig őket kellene.


Max. annyi, hogy tényleg mondjuk 30-ból 1, vagy 50-ből 1 férfi ilyen valójában.

2023. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
A cuki kis huszasokhoz vének, mint az országút.
2023. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

# 8


de egy ilyen pasi kb hogyan néz ki?


ha egy példa online képet linkelnél, ami jó példa erre témára?

2023. jún. 15. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!