Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es férfiak hazudozása hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak hazudozása hogy 20-as nők most jobban akarják mint fiatalon, ez mennyi férfira igaz?

Figyelt kérdés

HA egyáltalán létezik ilyen akár egy is.


Azt most ne is vegyük számításba hogy azért akarja a 20-as nő mert gazdag, mert az nem vonzalom.


2023. jún. 15. 16:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetemen (bölcsész kar, nyelvi szak) a nyelvtudomány tanárnak, aki egy 50-es, szemüveges, bajszos, átlagos fejű, átlag magas, nagyon okos férfi volt (MTA-tag, ha ez mond valamit), egy huszonéves helyes tanársegéd csajszi volt a szeretője évekig.
2023. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen kollégám.

47 éves és egy 25 éves felesége van.

Több mint 6 eve együtt vannak.

De ott a nővel van valami,azt tudom hogy a nőnek az apja

( kollégám mesélte) le se sz@rta a lányt egész életében.

2023. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

10.

[link]

[link]


Liam Neeson, Will Smith, Richard Gere, Bruce Willis, Robert Redford, Harrison Ford, Bradley Cooper, Dicaprio


Mármint a képeket nézd a cikkekben, amiket linkeltem, mert ezekben a filmekben 38-52 év körüliek és jól néznek ki. És nem az a lényeg, hogy a filmvásznon fiatal partnerük volt. Csak mondom, hogy minimum mit kell elképzelni.


[link]


Vagy ha beírod a googlebe, hogy 40 year old handsome, ott is dob ki értékelhető találatokat.

2023. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak olyan jóképű férfiak, akik jól tartják magukat és simán lehet esélyük akár huszonéves nőknél is, de aki úgy néz ki, az nagy eséllyel fiatalabb korában is sikeres volt a nőknél. Szóval nem akarják jobban a 20-as nők most, hogy ő 40-es. Esetleg akkor, ha eddigre sikerült drasztikusan javítani a külsején és az önbizalmán (pl. lefogyott), de ez azért elenyésző. Aki 40 évesen jóképű, az többnyire 30 évesen is az volt.
2023. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

14. Ezzel teljesen egyetértek. Aki mondjuk 40-50 körüli férfiként népszerű fiatal nőknél (és nem a pénze miatt), ahhoz nyilván fiatal korában is vonzódtak már a nők nagyobb arányban. Az szerintem is hülyeség, hogy "a férfiak a korral érnek", meg "úgy érnek, mint a bor".


Meg azzal is egyetértek, hogy minden fiatal nőknek tetsző középkorú férfire jut tucatnyi szerencsétlen középkorú férfi, aki nem tetszik egy fiatal nőnek sem, de csak azért is próbálkozik náluk. Csak a kérdés arról szólt, hogy léteznek-e az előbbi típusú férfiak és arra a válasz az, hogy igen. Csak kevesen vannak.

2023. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés az volt, hogy most JOBBAN akarják a 20-as nők, mint fiatalon. Ezért írtam a 14-es válaszomat :) Ilyen még kevesebb van, tényleg szinte senki. Ha 30 év körül valakinek nem volt sikere a fiatal nőknél, annak szinte biztos, hogy 40+ évesen se lesz, ha az igénye nem változik. Ha ugye a pénzt nem nézzük.
2023. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16. Jaaaa. Nem, az nem igaz, hogy jobban akarják őt, mint fiatalon (csak a kinézet alapján).
2023. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ben Barnes szerintem mostanság, 38-40 éves kora körül néz ki a legjobban. De ne örüljetek, úgysem fogjátok reprodukálni. :)
2023. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem igaz. Inkább pont fordítva van. A 20-as éveimben semmi gondom nem volt a csajozással, simán szereztem barátnőt, vagy alkalmit akár. 40-hez közeledve elkezdtek a nők levegőnek nézni, a 40-et átlépve is megmaradt a nők ignorálása. Igaz, én csúnyán öregszem, a fiatalkori vonzerőmből semmi sem maradt, ami nem igazán gond, mert kapcsolatban vagyok.
2023. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Magyarországon "szerencsésebbek" a 40-es klimaxoló pasik, nem kell kifejezetten gazdagnak lenniük, vannak 20-asok akik egy stabil anyagi háttérért is befogják az orrukat.
2023. jún. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!