Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a párom előtt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a párom előtt, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Más is van ilyen helyzetben? Párom most elment a haverokkal 2 napra(pecáznak ilyenek), és olyan kellemetlen, hogy én addig egyedül vagyok:( van 2 barátnőm,de egyik sem olyan szoros, és rá sem érnek. 27 éves leszek, de olyan kellemetlen h nincs egy tarsasagom.. már beléptem fb-n ilyen baratno kereső csoportba de szánalmasnak tartom magam.

Kedves vagyok, nagyon segítőkész , normális mindenkivel, igényes stb.. munkahelyemen már alakultak barátságok, de mindig csalódás lett a vége mert kibeszélik az embert stb nem volt bizalom.

Vágyom én is arra, h csapatban kiranduljak, elmenjek csavarogni de félek ebben a korban már nem találom meg a társaságom:(



2023. jún. 15. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Én örülnék egy ilyen barátnőnek. A mindene lennék, a párja, a szeretője, a barátja:)
2023. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

1, magyarul neked sincs senkid és egyetlen emberen akarsz kiélni egy palettányi kapcoslati formát...


Kérdező, nem a párod miatt "ciki", hogy nincsenek barátaid. Önmagában az. A ciki mondjuk nem jó szó rá, inkább... bajos. Egy embernek szüksége van barátokra akikkel hetente-kéthetente ki tud mozdulni egy-egy estére vagy akár egy egész hétvégére kiszakadni mindenből csak velük. Egyszerűen olyan gondolatokat, viszonyulást, élményt tudnak adni a barátok amit egy párkapcsolat képtelen megadni.

Ráadásul a barátok tehermentesítik a párkapcsolatot, hisz ezáltal énidőt ad a pár másik tagjának, ami szintén alapszükséglet egy jól működő kapcsolathoz.


Azok az emberek a legtoxikusabbak akik minden létező programot csak a párjukkal tudnak elképzelni. Ez iszonyatos teher a másiknak és nagyon jó ütemben roncsolja a kapcsolatot.

2023. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sincs egy sem 24 évesen.

Így alakult,kész.

Abszolút nem érezném cikinek a párom előtt..inkább örüljön,hogy nem kell minden héten aggódnia mit műveltek a szórakozóhelyeken meg ilyenek..

2023. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyakorta a párom haverjai havernői lesznek a barátaim, vannak nők/lányok is köztük.

De alapvetően eddig mindenki vitt is magával mindenhova, nem igy éltünk, hogy te balra en jobbra.

Nekem csak azért nincs nagyon bnőm mert a fele külföldön van, vagy háas gyerekes már, vagy csalódtam bennük pl kikezdenek a pasijaimmal, vagy van akinek csqk addig kellettem bnőnek amig a pasim tesójával jár miután szakítottak engem is lesz.r.stb, akik meg lennének még pl.kövérek azok meg nem akarnak velem megjelenni sehol pl együtt bulizni vagy bármi.

Így mindig az aktuális baráom rokonai tesói haverjai/havernői nekem is a köreim.

2023. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs egy barátom sem, nem zavarja a párom. Volt akiket azt hittem hogy barátok, de elárultak. Inkább a páromat tekintem a legjobb barátomnak. Férfi vagyok
2023. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az gyakoribb, ha a nonek/lanynak nincsenek baratai. En altalnostol kb 19 eves koromig hatlmas tarsasgokba jartam, a 18.szuletesnapomra 30-an jottek el, folyton buliztam, hivtam a csajokat. De mar közben is elkezdtem arra felfigyelni, hogy az osszes rámászna a pasimra, marmint mindig akadt 1 aki ramaszna es ahogy en szakitottam azonnal osszejottek. Azutan a csaj cikinek erezte, hogy baratkozzon velem de oszinten en sem voltam kivancsi rajuk foleg, hogy sose emlitettek, hogy figyi az expasid adnam, nem zavar ha kavarok vele?

Arulas, rosszindulat mindig ezzel jartal a lany baratnok, a pasik meg azzal hogy hazudtak osszevissza, hogy lefekudtem veluk holott soha…vagy bevallja hogy szerlmes belem. Na onnatol tudatosan kerultem a baratnoket..noket.. egyetemen csak csapodtam de senkivel nem kerultem olyan viszonyba leszamitva egy lanyt aki 100% en voltam szemlyisegbe, vele evekig jo volt minden de egyetem utan ferjhezment szult kettot es azota se er ra talalkozni.

Nekem is hasonlo erzesem van hogy hu de ciki nekem nincs akivel elmenjek ide-oda. De oszinten inkabb legyen ciki mintsem legyenek ilyen nagyszeru baratnoim akik barmikor ramasznanak a pasimra. Es ez sajnos nagyon gyakori, anyukam meseli faluban kb mindennapos sztorik hogy a baratnoje xy-nak szeretoje a ferjnek, lehuktak, oreg neneik is meslik hogy jaj egy nonek nem kell baratno :D szoval nekem nagyon nehativ a tapaztalatom a nokkel. De meg a baratom is mondja neha magatol hogy tudja milyen kegyetlenek a nok egymassal.

2023. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3, inkább örüljön,hogy nem kell minden héten aggódnia mit műveltek a szórakozóhelyeken meg ilyenek.."

Igen, mert a barátok ennyire jók, hogy szórakozóhelyen ribnckodjatok.


Egyébként ne érezd szánalmasnak magad kérdező, hogy beleptel egy ilyen csoportba. Szerintem ma barátkozni nagyon nehéz, főleg felnőttként. Nekem vannak barátaim, de elköltöztem másik városba és azóta azért max pár hetente/havonta tudok velük barátkozni. Ezért az új városban kezdtem el ismerkedni ami nagyon megerőltető tud lenni, de máshogy nem fog menni. Nyitni kell az emberek felé, felajánlani, hogy menjetek el együtt valahova vagy ilyesmi. Mashogy nem megy. Felnőtteknek már nincs egy olyan közösség, mint pl a suli, egyetem, hogy ott meg tudsz ismerni egy csomó embert.

2023. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Vágyom én is arra, h csapatban kiranduljak, elmenjek csavarogni de félek ebben a korban már nem találom meg a társaságom:("


Regisztálj, vagy csak jelentkezz egy túracsoportba. Én is ezt csináltam 25 évesen.

Sőt talan a túratárson se csak párkapcsolat keresők vannak. Kérdés mit szolna ezekhez a barátod. Max megy veled, vegülis nem pasit akarsz.

2023. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Keress mást aki együtt is jár veled, nem csak tart "otthonra",de az életébe meg be se avat. Ő nem társad vagy párod partnered az életbe hanem vmi külön szigetecske akinek köze nincs az életedhez se.


Ha nekem egyedul kéne mászkálnom bulizni vagy túrázni vagy amikor van szabadidőm végre, biztos hogy keresnék vkit aki csatlakozik ahhoz majd vele bulizom vele túrázom vele van szabadidőm.

2023. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szoktunk együtt rengeteget kirándulni, kikapcsolódni. De nem lehetünk mindig csak kettesben. Neki is kell néha külön kikapcsolódni csak a fiúkkal szerintem ettől felnőtt egy kapcsolat. Én is találkozom néha ezzel a 2 barátnőmmel pár órát beszélgetni ilyenek, és nagyon feltölt. Szimplán ezek a hosszabb csajos nyaralás pl. És ilyenek hiányoznak az életemből. Nincs meg az, hogy mondjuk többen el megyünk akár 2-3napra pihenni lányok.
2023. jún. 16. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!