Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a párom előtt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a párom előtt, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Más is van ilyen helyzetben? Párom most elment a haverokkal 2 napra(pecáznak ilyenek), és olyan kellemetlen, hogy én addig egyedül vagyok:( van 2 barátnőm,de egyik sem olyan szoros, és rá sem érnek. 27 éves leszek, de olyan kellemetlen h nincs egy tarsasagom.. már beléptem fb-n ilyen baratno kereső csoportba de szánalmasnak tartom magam.

Kedves vagyok, nagyon segítőkész , normális mindenkivel, igényes stb.. munkahelyemen már alakultak barátságok, de mindig csalódás lett a vége mert kibeszélik az embert stb nem volt bizalom.

Vágyom én is arra, h csapatban kiranduljak, elmenjek csavarogni de félek ebben a korban már nem találom meg a társaságom:(



2023. jún. 15. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
En akkor is más pasival tölteném szabadidőm olyanok mellett akik ennyik csak.
2023. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Parkapcsolatban, vagyis ha együtt is élnek, azert szerintem ritka hogy valamelyik fél időnként napokra eltűnjön.

Mondjuk én is haza szoktam menni a szüleimhez, de az a kisgyerekem miatt van (nem a Parom az apja), ilyenkor "rendezem" a barátnőket is. Amugy a távolsag miatt nem is tudom mikor találkoznánk...

Parom meg 1-1 estére megy a haverokhoz ha van valami, pl szülinap. De volt hogy ők jöttek hozzánk, csak ők közelebb laknak egymashoz.

2023. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mentem már velük többször, nem tagadnak ki el vagyok velük de más nőként csak a haverjaival ott ülni. Én tudom, h ők éve óta így járnak több napra is pecazni, ez a hobbi. Plusz mindig ír, szokott küldeni képet ha fognak valamit. Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki nem csak pár órát tölt külön,bízunk egymásban egészséges kapcsolatban nem korlátozom le . Nekem részemről annyi a kellemetlen, ha kérdezi mi jót csinálok, hát semmit itthon ülök. Azért ez nem minden héten van így h elmennek, ilyen hosszabb inkább nyáron van 2x kb.
2023. jún. 16. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!