Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az ismerkedés elején a férfi, hogy ő nem tudja a folytatást és nem ér sokat?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, találkoztunk párszor, már szex is volt közöttünk. Kérdeztem a folytatásról, majd annyi választ kaptam, hogy ő kuka, troger, sok nővel volt együtt és jobbat érdemlek.

Nekem szimpatikus, de megèri még a próbálkozás?


2023. jún. 17. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Te totálisan vak módban bele vagy zúgva azért érzékeled, hogy bármit is akarhat tőled, még ha heti egyszer rád írt. Ha ennyire reménytelinek érzed legyen benned akkora bátorság, hogy véget vetsz ennek a kételynek és biztosra mész azzal, hogy rákérdezel, hogy amúgy ha te így érzel meg reménykedsz ebből lehet több vajon ő is így érez irántad vagy csak tévképzeteid vannak mert a saját érzéseidet vetíted ki a másik felé.
2023. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem kellesz neki. Kb. ha már itt vagy, na jó, megd*lak, de ennél többre ne számíts. Valami ilyesmi lehet az üzenete annak, hogy nem tudja a folytatást.
2023. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hahaha legnagyobb félrebeszélés!


Tévedsz, Ő érdemel jobbat:)

Az ilyen dumákat mindig fordítva kell értelmezni.


Jobbat érdemelsz = nem tetszel, én jobbat érdemlek

kuka vagyok = kuka vagy

tróger vagyok = te vagy a tróger


Ajánlom, alkalmazd, sokmindentől megkíméled még magad.

2023. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13, ez jó, van benne valami.
2023. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!