Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora bunkóság?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a barátom olyan 5 körül. Majd este 8-kor kérdezte, hogy éhes vagyok-e, ettem- ma?

Mondtam, hogy igen, gondolkodok, hogy egyek-e valamit. Mondta, hogy ő lehet lemegy majd a közeli burgereshez venni kaját. Mondtam rendben.

Eltelt egy óra is, majd mondtam na most már tényleg eszek, mert nagyon éhes vagyok. Mondja jaj mindjárt jön a futár a pizzával. Nézek rá?? Mondom tényleg?? De jó!

Erre mondja, jaaa húsos pizza (tudja hogy vega vagyok) meg csak magának rendelt, de gondolta jófejségből!! adott volna egy szeletet.


Konkrétan köpni- nyelni nem tudtam, hogy ilyen bunkó. Meg sem kérdezte, hogy nekem rendlejen vagy kérek bármit.

Annyira bántónak, megalázónak érzem ezt, hogy szakítani akarok vele, nekem ez nem fér bele ez a viselkedés.

Szerintetek miért csinálta ezt? Szándékosan vagy véletlenül? Ez normális manapság, hogy így viselkednek a párok egymással?


2023. jún. 19. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Van nálad is hiba. Nem kevés.
2023. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 : Kifejted kérlek? Köszönöm!
2023. jún. 19. 08:58
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehetne ezt megbeszélni? Volt már máskor is példa hasonló esetre?


Mennyi ideje ismeritek egymást és hány évesek vagytok? (Konfliktuskezelési technika miatt kérdezem...)

2023. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Elsőre azt mondtad, hogy gondolkodol. A párod éhes volt. Meddig kellett volna várnia? Rendelhettél volna te is magadnak.
2023. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4: Nem azt kérdezte, hogy figyelj rendelek, te kérsz?

Csak annyit kérdezett éhes vagy? Mondtam igen, gondolkodok, hogy egyek-e majd.


#3: Elég friss a kapcsolat. De már korábban is észrevettem vagyis sejtettem, hogy nagyon furcsán áll az anyagiakhoz. Úgymond sajnál nekem venni bármit is..

2023. jún. 19. 09:09
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha már máskor is észrevetted, hogy sajnál tőled mindent, akkor kuka.

Annyi lehetőséget még adnék neki, hogy elmondanám, hogy ez neked nagyon nem oké, és ha szeretne veled maradni, akkor ne fillérbaszóskodjon, bár hozzáteszem, hogy ezek nem szoktak megváltozni, ilyenektől ne várj semmit, csak kerüld ki őket az első intő jel után.

2023. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azt remélte, hogy te megkínálod valamivel.
2023. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha éhes vagy rendelj magadnak, ennyi.
2023. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Ne mondj neki ilyet 8-as! Megharagszik.
2023. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi érzelmileg sivár ember, tényleg kezd teljesen elkorcsosulni ez a világ.🤦‍♀️ A barátod nagyon bunkó volt, ha nem lenne egy önző paraszt, akkor szólt volna, hogy rendel, te kérsz-e valamit. Ez a minimum. Aki nem így gondolja, annál problémák vannak. Én szakítanék.
2023. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!