Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora bunkóság?

Figyelt kérdés

Átjött hozzám a barátom olyan 5 körül. Majd este 8-kor kérdezte, hogy éhes vagyok-e, ettem- ma?

Mondtam, hogy igen, gondolkodok, hogy egyek-e valamit. Mondta, hogy ő lehet lemegy majd a közeli burgereshez venni kaját. Mondtam rendben.

Eltelt egy óra is, majd mondtam na most már tényleg eszek, mert nagyon éhes vagyok. Mondja jaj mindjárt jön a futár a pizzával. Nézek rá?? Mondom tényleg?? De jó!

Erre mondja, jaaa húsos pizza (tudja hogy vega vagyok) meg csak magának rendelt, de gondolta jófejségből!! adott volna egy szeletet.


Konkrétan köpni- nyelni nem tudtam, hogy ilyen bunkó. Meg sem kérdezte, hogy nekem rendlejen vagy kérek bármit.

Annyira bántónak, megalázónak érzem ezt, hogy szakítani akarok vele, nekem ez nem fér bele ez a viselkedés.

Szerintetek miért csinálta ezt? Szándékosan vagy véletlenül? Ez normális manapság, hogy így viselkednek a párok egymással?


2023. jún. 19. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Nálad voltatok. Jelezte, hogy éhes. Te azt mondtad, hogy gondolkodsz, hogy ennél. Erre ő rendelt pizzát magának.

CSak én vagyok olyan hülye, hogy ha hozzám jön valaki, akkor alap, hogy ÉN kérdezem meg, ha kajára terelődik a szó, hogy ez van itthon, ezt enném, kér-e vagy csináljunk/rendeljünk mást? Nálad volt, nem neked kellett volna kezdeményezned az egészet? Mondjuk nem írtad, hogy a meghívásodra ment-e át vagy csak beállított. Ha hívtad, a vendéged. Ha csak jött, és ha már éhes volt, megkérdezhette volna, hogy rendeljen -e kaját, ha te láthatóan nem kívántál semmit elérakni. Számomra mindketten furák vagytok :S

2023. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi a cégnél a kollégákat is megkérdeztük, ha rendelünk kaját, hogy ő akar-e és mit. Ha viszek valamit, akkor odafigyelek arra, hogy egyikük laktózérzékeny. És mi csak kollégák vagyunk!

Egy párkapcsolatban kimondottan bunkóság, amit művelt. Gondolom, direkt azért a burgeres meg a húsos pizza, hogy meg se kelljen kínálni.


A talasztalat az, hogy ha ilyen korai szakaszában a kapcsolatnak sikerül ennyire bunkón viselkedni, akkor nem érdemes esélyt adni, mert csak rosszabb lesz. Elvileg ez még a beetetős rész, amikor mindenki a legjobb formáját hozza.

2023. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11: ha mindig itt van rakjak elé mindig valamit? Úgyhogy tudja nincs nálam kaja általában.. szoktam kínálni, de semmit nem fogad el.

Nekem alap, ha rendelek akkor megkérdezem a másikat, hogy mit ker pedig en nő vagyok.

2023. jún. 19. 11:15
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Úgyhogy tudja nincs nálam kaja általában.. szoktam kínálni, de semmit nem fogad el.


Akkor viszont ritka bunkó dolog volt, hogy nem elég, hogy szó nélkül rendelt, még ráadásul olyat is, amiből akkor se ennél, ha nagy kegyesen adna egy szeletet. Tahó. Te tudod, neked mi fér bele, főleg, ha máskor is ilyen formát hozott már.

2023. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!