Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! lyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! lyen helyzetben nagyon elkényelmesednétek?

Figyelt kérdés

Barátommal kb. 2,5 éve vagyunk együtt. Én kaptam egy nagyon jó munkát külföldön, és szerencsére barátom úgy döntött, hogy velem tart. Nekem ez régi álmom volt, nagyon sokat melóztam érte. Ő felmondott a munkahelyén, és velem jön. A nyelvet én beszélem, ő szeretné megtanulni. Jelenleg az az helyzet, hogy csak nekem van munkám, viszont annyit fogok keresni, hogy simán el tudom őt tartani. Viszont amúgy engem ez kicsit zavarna, mármint csak annyiból, hogy jobb lenne nyilván, ha ő is dolgozna, és 2 fizetésből élnénk. Illetve most nagyon nem tervezünk gyereket, de így semmiféleképpen szóba sem jöhet nyilván.

Terveink szerint lesz munkája, de semmi konkrét elképzelése nincs. Kicsit érzékeny a téma nála, gondolom, hogy valamelyest azért zavarja, hogy amúgy mindegy mit fog csinálni, szinte biztos, hogy az én fizetésem lesz jobb. Kicsit félek tőle, hogy ebbe fog belekényelmesedni, mármint szerintem elég jó nyilván, ha nem kell dolgoznia az embernek... De azért na. Nem akarom nagyon cseszegetni vele, de ez az egész engem is elbizonytalanít...


2023. jún. 20. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Sztm felesleges ezen ennyit agyalni...ha úgy lesz otthagyod és kész.
2023. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

“ mármint szerintem elég jó nyilván, ha nem kell dolgoznia az embernek”

Szerintem ez személyiségfüggő. Én pl. sose tudnék ilyesmibe belekényelmesedni, mert 1. zavarna, hogy eltartanak, 2. elunnám az életem és depresszióba esnék, ha nem lennének céljaim, nem tennék/hoznék létre semmit stb. Nekem az nem lenne élet, ha hosszútávon nem lenne semmi “dolgom”. Az persze nyilván más, ha mondjuk gyereket nevel az ember, azért van otthon - de nálatok nem ez a helyzet. (Bár én ezt nőként mondom, szóval ez nem férfivélemény.)

Szerintem ha eddig olyan embernek ismerted, aki dolgos, szeret és tud felelősséget vállalni a saját életéért, és nem másokra hagyatkozik, hogy eltartsák/kiszolgálják stb., akkor ez ezután sem fog változni. De ha eddig is olyannak láttad, aki hajlamos ellustulni és elkényelmesedni, akkor valós pehet az aggodalmad.

De osztom az egyik előttem szóló véleményét, ezen kár előre aggódni, hiszen ha így lesz, max. közlöd, hogy nem tartod el tovább. Mondjuk kitűztök x időt, ami alatt munkába kell állnia.

2023. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerek olyan férfit, aki ebbe belekényelmesedne! Nyilvan idő lesz, mig megtanulja a nyelvet, és talál munkát! Ha b*szik elmenni dolgozni, akkor nyilván kib*szod mint macskát szarni! (Türelmi idő 6-10 hónap) az szerintem reális! Itt az a kérdés, hogy az viszont zavarna e, hogy te keresed a több pénzt.majd mindig? Nem tudtuk meg amugy, hogy mi a te szakmád, és neki mi van a kezében! Mert akkor célzottabb tanácsot tudnánk adni
2023. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék túl konkrét dolgokba belemenni, mert nem akarom, hogy felismerjenek...

Az enyém hiányszakma mindenütt. Engem nem zavar ez a dolog. Amúgy én sem vagyok ilyen, hogy hagyjam, hogy el legyek tartva, csak azért írtam azt, hogy ez egész jó lehet, mert szerintem az emberek jelentős hányada ellenne egy ilyen élettel.

2023. jún. 20. 22:47
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Itt hamarabb abból lesz baj, hogy te többet keressel, ő meg nem.
2023. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

"Kicsit érzékeny a téma nála, gondolom, hogy valamelyest azért zavarja, hogy amúgy mindegy mit fog csinálni, szinte biztos, hogy az én fizetésem lesz jobb."


Durva, hogy ti olyanokkal képesek vagytok együtt lenni, akik szerint a nőknek kevesebbet kellene keresniük, szimplán azért mert ők nők :D

Támogatnia kellene téged és örülni a sikerednek, ehelyett azonnal a kis férfi egója érdekli..

2023. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem igazán arról van szó, hogy ezt kimondja, hogy érdekli az egója. Mert amúgy támogat. Kicsit úgy érzem, hogy társadalmi elvárásoknak igyekszik megfelelni, és abba, legalábbis itthon, semmiképp sem illik ez a felállás. (de én sem vagyok a tipikus háziasszony meg ilyenek)
2023. jún. 20. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ne tudd meg milyen piszok unalmas tud lenni egy idő után ha nincs semmilyen munkád, csak úgy vagy. Tanuljon nyelvet, kezdjen magával valamit. Amúgyis, ebben a világban aki másra támaszkodik a legnagyobb idióta. Bármikor történhet valami és utcára kerül.
2023. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Felismernek, ha túl sokat mondasz?:) Biztos. És ha felismernek, akkor mi lesz? Milyen kapcsolat az, amiben nem lehet egy ilyen kérdést feltenni a partnernek?
2023. jún. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, gondolom diplomás szakképzettséged van, az lenne a jó, ha a párod is ilyen lenne.

Nekem pl nincs diplomám, de van konkrétan 3 szakma, amiben el tudnék egyből helyezkedni, nem lenne pofám a bnőm nyakán lógni, anno volt hasonló, neki mindegy mit, csak dolgozzak, ennyi volt a kikötése.


Ha a párod csak ilyen konyhai mosogatónak, meg hasonlónak tudna elhelyezkedni, az sajna baj lesz. :(

2023. jún. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!