Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Panaszkodnak hogy meghíznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panaszkodnak hogy meghíznak, hát hogyne ha elkényelmesednek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pár női/vagy akár a férfi tagja ha esetleg összejön valakivel vagy összeházasodnak (teljesen mindegy) egy idő után "elhagyja magát"..mert olyan felfogással van, hogy "jó leszek így is neki ha hízok nembaj, hiszen ha eddig szeretett így is fog".


Én is együtt vagyok a párommal lassan 2 éve, de még mindig szeretnék számára csinos lenni, nem elhanyagolni magam.



Annyira nem értem. Tényleg jó ez nekik?


Miért lazulnak bele annyira a dolgokba?


/Tisztelet a kivételnek, aki pl betegség miatt hízik/


24 L


2015. júl. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sok nő már a komoly kapcsolat előtt el van hízva.
2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. De konkrétan azokat gondoltam, akik azelőtt odafigyeltek magukra.
2015. júl. 19. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok lusta ember létezik. Én személy szerint magamért edzem, hogy én jobban érezzem magam, hogy több energiám legyen.
2015. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
54%
Számomra is durva ez a jelenség, de bele is írtad a kérdésbe a választ. Amúgy azért 24 évesen 2 év után nem ugyanaz a helyzet, mint 40 évesen 20 év után.
2015. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak 2 ilyen nőt ismerek. Nem értem a barátaikat hogy hogy nem hagyták még el őket..de komolyan. Értem én, biztos szereti, de basszus. A csaj 50 kiló volt mikor összejöttek, és most olyan 120 körül van... Fel nem fogom hogy tud vele együtt lenni. A csaj 23 éves, 19 volt mikor összejöttek.


A másiknál hasonló a felállás.


Más párokat is ismerek, ahol a csaj elhízott, de ott korábban is fennállt ez a probléma, illetve eléggé ingadozó a súlya. Hol felszed 10 kilót, hol leadja. Viszont ez már a kapcsolat előtt is megvolt.


Én másfél majd 3 évig voltam és éltem együtt az exeimmel, de pontosan ugyanúgy nézek ki, mint mikor az első komoly barátommal összejöttem. 2 éve vagyok együtt a párommal, és még mindig úgy nézek ki, mint 18 évesen, sőt... Most ráadásul nekiálltam értelmesen enni, súlyzós edzések mellette, tehát még jobban is fogok kinézni mint eddig.


A közel 7 éve alatt egyszerűen nem híztam. Egy kicsit összeesett a tartásom és most ezért álltam neki edzeni, de ennyi. A súlyom ugyanannyi.

2015. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a csajok nem voltak ám kórosan soványak.. a 160as magsságukhoz voltak 50 kilók..
2015. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem eleve nagyon ingadozó a súlyom, de ez valójában a kapcsolatom előtt is így volt. Hol feljön rám 10 kg, hol meg leadom. Amikor összejöttem a barátommal, 70 kg körül voltam. Aztán lettem 84 kg. Most éppen 76-77 kg körül mozgok, de igazából nálam ez majdnem mindig így volt korábban is. Talán annyi változott, hogy azelőtt lovagoltam (volt is egy saját lovam, akitől azóta sajnos meg kellett válnom), most viszont már nincs erre lehetőségem, főleg anyagi okokból... jelenleg az étrendemre figyelek és heti 3x járok el futni, aerob és intervallum edzéseket végzek. Jobb kondiban vagyok, mint a nálam 20 kg-val kevesebb szomszéd lány, akivel mindketten a 4. emeleten lakunk és én nemcsak előbb érek fel gyalog, de nem is lihegek úgy, mint ő, aki sokszor kb a tüdejét is kiköpi. Szóval fittnek fitt vagyok, de tény, hogy van rajtam súlyfelesleg.


A barátomat egyébként ez nem zavarja. Most se azért járok el kocogni, mert ő jobban szeretett 70 kilósan, hanem magamért, mert a családomban gyakran fordul elő szív-és érrendszeri probléma, magasvérnyomás, cukorbetegség, és nem szeretnék én is így járni. De ami az alakomat illeti, a barátom kifejezetten szereti, hogy van mellem (70/C kosár), amit lehet gyömöszölni, meg hogy nem böki a csípőcsontom az oldalát, ha hozzám bújik. :D Többször is mondta, ő szereti, hogy van rajtam mit fogni. Engem viszont kicsit zavar a túlsúly, szeretnék vissza fogyni 70 (de inkább 65) kilóra, az volt számomra az ideális súly, akkor éreztem magam a legjobban a bőrömben. :)


Egyébként ez nálam nem igénytelenség, nem elhagytam magam (bár tény, hogy kissé lusta vagyok :P), előtte is megvolt már ez a probléma, hogy 10 kg ingadozott rajtam fel és le, de a barátom tisztában volt ezzel, mikor összejöttünk, úgyhogy nem árultam zsákbamacskát, tudta, hogy milyen lányt választ. ;)


Kérdeztem is egyszer, hogy mi lesz, ha terhesség alatt még jobban elhízom és sehogy nem tudok majd lefogyni? Azt mondta, semmi, nem a mérleget akarja elvenni feleségül, hanem engem. :D Szóval igazából csakis magam miatt akarok változni, ugyanis őt láthatóan az sem zavarná, ha ez a 10 kg végleg rajtam maradna. :)

2015. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
További sok ikert neked :) Remélem eléred a kívánt súlyt és sok boldogságot a barátoddal továbbra is. :)
2015. júl. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!